Українські книжки представлять у Варшаві

Віднині до 22 травня триватиме VII Варшавський книжковий ярмарок, у рамках якого працюватиме салон “Літературна Україна”

Сьогодні о 14.00 на VII Варшавському книжковому ярмарку відбудеться офіційне відкриття стенда “Літературна Україна”. Серед учасників цієї колективної експозиції – видавництва “Навчальна книга – Богдан”, “Веселка”, “Віват”, “День”, “Дух і Літера”, “Добра листівка”, “Кальварія”, “Картографія”, видавничий дім “Києво-Могилянська Академія”, K.I.C., “Клуб Сімейного Дозвілля”, “Критика”, “Лаурус”, проект “Малі” (об’єднання малих видавництв України ), “Мистецтво”, “Наш формат”, “Ранок”, “Фоліо” і “Фонтан казок”.
А в межах Українського літературного салону 21 травня о 10.00 (зал “Париж”) розпочнеться дискусія “Книжковий ринок в Польщі та Україні – обмін досвідом і перспективи$ розвитку” за участі Олександри Коваль, президента ГО “Форум видавців”; Олександра Красовицького, генерального директора видавництва “Фоліо”, Соні Драґи з видавництва SoniaDraga; Збіґнєва Червінського з видавництва SwiatKsiazki, Bellona. Модератор – Пйотр Доброленцький.
Проект “Літературна Україна” на Варшавському книжковому ярмарку профінансувало Міністерство закордонних справ Республіки Польща, а організатором української програми стала польська фундація “Історія і Культура”. Почесний патронат здійснює Інститут книги в Польщі. Warszawskie Targi Ksiazki дали знижку на стенд. Допомагали в організації  ГО “Форум видавців”, Польський інститут у Києві та Посольство України в Республіці Польща.
Поза програмою салону “Літературна Україна” Варшавський книжковий ярмарок відвідає Сергій Лойко, фотокореспондент видання Los Angeles Times та автор книги “Аеропорт” про війну на сході України, і візьме участь у розмові на тему воєнних дій в Україні.
Загалом у програмі Варшавського книжкового ярмарку – понад 1500 подій: дискусій, презентацій книжок, зустрічей із авторами, літературно-мистецьких акцій, конкурсів. Для участі в ньому зареєструвалося 800 учасників Книжкового ярмарку з 25 країн світу. Країна – почесний гість – Угорщина, спеціальний гість – Барселона і каталонська література.  
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8275 / 1.53MB / SQL:{query_count}