Від Андруховича до Шнурова

З 6 по 9 травня у нашому місті триватимуть “Флюгери Львова”

Найпопулярніший вес­няний етно-джа­зо­вий фестиваль “Флю­гери Львова” цього року триватиме з 6 по 9 травня. “Флюгери” традицій­но проходитимуть у ексклюзивно відведеному для них внутрішньому дворику ратуші. Упродовж чотирьох днів тут виступлять 20 гуртів, у яких грають музиканти з України, Польщі, Ізраїлю, Ірану, Азербайджану, Італії та США. Головним організатором фестивалю є мистецьке об’єднання “Дзиґа”
Цього року “Флюгери Львова” стануть своєрідним продовженням “Львівського місяця” у Вроцлаві – масштабної презентації української культури під час заходів Європейської столиці культури. Щодня на “Флюгерах” виступатимуть гурти, які представляли українську музику на ЄСК та готували для цього спеціальні програми. Останній день фестивалю буде повністю присвячений вроцлавській сцені.
До Львова приїде харизматична співачка із Сан-Франциско з варшавськими джазменами Rykarda Parasol Project. Наймелодійніший український ворд-мюзик-гурт AtmAsfera представить свою нову програму Mantra Diving. Нові пісні заграє делікатно-екстравагантний “Гич Оркестр”. Музиканти з Лемківщини Angela Gaber Project творитимуть джазові інтерпретації сербських, українських та польських пісень. Проект Marinita, який щоразу привозить на “Флюгери” зірок східної музики, цього разу гратиме із віртуозом народних духових інструментів з Ірану Amir Shahsar. З Італії приїдуть поп-рок-ватага SERAPHINS та американсько-італійський альтернативний рок James and the Butcher. На фестивалі буде прем’єра спільного проекту найвідомішого кримськотатарського джазового колективу “Усейн Бекіров band” та співачки з Прикарпаття Іванки Червінської.
Крім них, на “Флюгерах Львова” виступлять: терно­пі­льський електронний про­ект Tik TU; молодий українсько-польський джазовий проект Sacheva Group; кримськотатарський панк-рок Shatur-Gudur; ветерани перемишльського джазу Efemeryda jass band та енергетичний український етно-рок “ДримбаДаДзиґа”. Уже традиційно хедлайнером “Флюгерів” стане кращий український етно-джазовий гурт ShockolaD, який виріс та розвивається на цьому фестивалі. “ShockolaD” у оновленому складі зіграє з чорношкірою співачкою Ewa Novel. Цього року зіркою “Прокидання на Флюгерах” стане легенда українського року – гурт “Кому вниз”. 
9 травня “Флюгери” завершать День Вроцлава, який цього року став Європейсь­кою столицею культури. Виступлять музиканти та мит­ці, долі яких пов’язані зі Львовом і Вроцлавом, – Юрій Андрухович та гурт Karbido і проект DagaDana. Особливою акцією стане виступ Teatr Piosenki we Wrocawiu з вибуховою музичною виставою Leningrad. Використовуючи пісні Сергія Шнурова, авангардний польський режисер Lukasz Czuj створив феєричне дійство про неприкаяний російський андеграунд і філософію запою. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8266 / 1.54MB / SQL:{query_count}