Зоя Казанжи у проекті Мар’яни Савки

У Львові триває проект “12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину”. 31 березня друга зустріч – Незалежність

Про незалежність як одну з основних цінностей людини говоритимуть наступного тижня головний редактор “Видавництва Старого Лева” Мар’яна Савка та Зоя Казанжи – письменниця, консультант з комунікацій при Кабінеті міністрів України. Це друге відкрите інтерв’ю в рамках культурного проекту Мар’яни Савки “12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину”. Зустріч відбудеться у четвер, 31 березня, о 18.00 у дворику “Копальні кави” (пл. Ринок,10). 
Впродовж року, кожного останнього четверга місяця, у Львові відбувається відкрите інтерв’ю Мар’яни Савки з відомими жінками, які для багатьох українців стали моральними авторитетами. 
Як зазначає автор проекту, саме час поговорити про цінності – речі, що формують нас та нашу стратегію розвитку у суспільстві. Тож кожна з гостей обирає для себе цінність, яку вважає визначальною й акцент на якій вона б хотіла зробити в розмові. Минулого місяця Мар’яна Савка та Ольга Герасим’юк спілкувалися на тему рівності. 
Цього разу розмова обіцяє бути гарячішою, адже говоритимемо про незалежність кожного з нас і як явище в цілому.  
“Незалежність – це мій власний вибір кожного разу, коли треба прийняти те чи інше рішення, –говорить гостя наступного інтерв’ю Зоя Казанжи. – Це моя повна відповідальність за все, що я роблю, пишу, думаю – відповідальність за власне життя. Це вміння йти наперекір обставинам і сталим правилам,  робити  інакше, аніж прийнято і робити так,  щоб звичне ставало таким, як тобі потрібно. Це добровільне взяття на себе не лише всіх досягнень, але і всіх ризиків. Це вміння підкорюватися  власним бажанням і інтересам, а не потреба або очікування чиїхось наказів чи вказівок”. 
Як писала “Пошта”, проект “12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину” передбачає 12 публічних інтерв’ю з цікавими і впливовими жінками. 
Проект має кілька завдань. Перше – озвучити важливі та болючі для суспільства теми. Друге – від розмови перейти до реальної допомоги. Цим проектом збираємо кошти для ремонту і облаштування дитячої кімнати освіти і відпочинку у львівському Охматдиті, інформує у прес-службі “Видавництва Старого Лева”
У форматі free donation людям, які прийдуть на зустріч, ми запропонуємо “оцінити” розмову. Усі інтерв’ю і додатково написані учасницями проекту есеї про цінності стануть книжкою, яка буде презентована навесні 2017 року.

Зоя Казанжи – письменниця, консультант з комунікацій при Кабінеті Міністрів України. Закінчила Інститут журналістики Київського університету імені Шевченка. В минулому - кореспондент, оглядач, головний редактор часопису “Слово”. Працювала медіа-консультантом та медіа-тренером у програмах ОБСЄ. Екс-заступник голови Одеської облдержадміністрації Ігоря Палиці. У 2014 році у ВСЛ вийшла книга короткої прози Зої Казанжи “Якби я була”.
29.03.2016 10:40
http://vk.com/id14342875

Мар`яна Савка про проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину»: «Мене особисто жінки надихають. У нашому суспільстві це та сила, яка багато чого визначає. І з ким, як не з жінками, говорити про цінності? Цінності - це те, на чому ми маємо будувати нову державу. Вже минуло багато років, відколи ми здобули нашу незалежність, і можливо суспільство почало будувати якийсь дім, але він ще не є стійким. Бо не були закладені підвалини цього дому – цінності, наші ідеали, які об’єднують людей в такій великій і такій різній країні. Які є тим, на що ми кожного дня, кожної хвилини рівняємось. Які для нас є тою загальнолюдською мірою, про яку ми так мало говоримо, але так сильно її потребуємо». Джерело http://starylev.com.ua/news/olga-gerasymyuk-shchastya-bez-rivnosti-ne-buvaye


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7475 / 1.58MB / SQL:{query_count}