А ви хочете стати письменником?

Упродовж двох місяців у Києві, Харкові та Львові триватиме “Курс письменницької майстерності”

З 24 березня одразу в трьох містах – Львові, Києві та Харкові – стартує двомісячний “Курс письменницької майстерності”. Відомі письменники поділяться теорією і практичним інструментарієм письма. В програмі п’ять модулів, 50 годин лекційних та практичних занять, художній аналіз творів, консультації лекторів, літературні вечори тощо.
Лекторами програми є відомі та професійні письменники, критики, видавці та літературознавці, а саме: Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Юрій Винничук, Мар’яна Савка, Юрій Іздрик, Любко Дереш, Галина Крук, Галина Вдовиченко, Ірина Старовойт і Ростислав Семків. Вони розкажуть: як створювати персонаж, сюжет, структуру і композицію тексту; як працювати над мовою, стилем і художніми деталями; як творчий задум довести до готового тексту; як навчитися критикувати власні тексти; як зацікавити видавців; звідки брати натхнення; яких типових помилок уникати авторам-початківцям; як знайти читачів та своє місце в літературному процесі. 
Програма “Курсу письменницької майстерності” спеціально розроблена для тих, що хочуть підвищити рівень власної літературної майстерності. Курс буде цікавий як авторам-початківцям, так і літераторам з досвідом. Як уже мовилося, структурно програма поділена на п’ять модулів: “Теорія письма: головні поняття, без котрих ми залишимося дилетантами”, “Cюжетно-композиційна організація тексту”, “Головний герой та інші персонажі”, “Психологія творчого процесу”, “Просування та співпраця з видавцями”.
Учасники курсу дізнаються про теоретичні аспекти літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма. Кращі твори випускників будуть опубліковані окремою книжкою у видавництві “Електрокнига”. 
Щоби стати учасником курсу, потрібно заповнити реєстраційну анкету: goo.gl/uS1Ppb (кількість місць обмежена). Кожен учасник має сплатити організаційний внесок.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9596 / 1.53MB / SQL:{query_count}