Співак Басков закрутив новий роман. Цього разу з донькою оперної діви Монтсеррат Кабальє

Співака Ніколая Баскова, який нещодавно офіційно розлучився, підозрюють в тому, що у нього новий роман – із донькою оперної діви Монтсеррат Кабальє – Монтсеррат Марті. До того ж Монсіта, як називають дівчину близькі, не так давно також розлучилася з чоловіком, іспанським бізнесменом на ім’я Карлос, інформує ФактNews.

baskov.jpgСпівака Ніколая Баскова, який нещодавно офіційно розлучився, підозрюють в тому, що у нього новий роман – із донькою оперної діви Монтсеррат Кабальє – Монтсеррат Марті. До того ж Монсіта, як називають дівчину близькі, не так давно також розлучилася з чоловіком, іспанським бізнесменом на ім’я Карлос, інформує ФактNews.

Басков не заперечує своєї симпатії до дівчини, але не уточнює, наскільки вони близькі. Раніше співак говорив, що вони з Монсітою «дивляться в один бік, та й думають майже однаково, лише різними мовами». 

31-річний Басков і 25-річна Світлана Шпігель прожили в шлюбі сім років. Їхньому синові Броніславу нещодавно виповнилось два роки. Про те, що його шлюб розірвано, Ніколаю, який перебував на той час у Німеччині, повідомили по телефону. Мабуть, Басков вирішив відсвяткувати цю подію разом із Монсітою. Спочатку вони довго блукали вулицями Кельна, після чого усамітнилися в невеликому ресторанчику. Монсіта для Ніколая не просто близький друг, але й талісман. Кожен виступ російського тенора, на якому присутня ця красива брюнетка, проходить з неймовірним успіхом. 

Щоправда, у березні Баскова бачили із симпатичною 19-річною шатенкою Настею. Засвітилися голуб’ята в одному з київських ресторанів. Згодом пара з’явилася на закритому банкеті Таїсії Повалій.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8193 / 1.53MB / SQL:{query_count}