“Темний лицар” піратів

Напередодні вручення "Оскара" свій рейтинг популярності склав, спираючись на дані, отримані від найбільших трекерів, інтернет-ресурс TorrentFreak.

batman.jpgНапередодні вручення "Оскара" свій рейтинг популярності склав, спираючись на дані, отримані від найбільших трекерів, інтернет-ресурс TorrentFreak. Нагадаємо, саме через торренти здійснюється активний обмін фільмами серед користувачів мережі Інтернет. Звичайно, для кіноіндустрії збитки від такої бурхливої діяльності чималі, але на підставі її результатів можна зробити цікаві узагальнення.

Наприклад,  беззаперечним лідером за кількістю скачувань стала минулого року стрічка "Темний лицар" (на фото) - понад 7 млн звернень. На другому місці з 5,8 млн стягнених копій - фільм "Халк". На півмільйона поступається йому "Пограбування на Бейкер-стрит".

Оглядачі відзначають, що скачують необов'язково найбільш касові фільми, радше навпаки. Наприклад, "Пограбування на Бейкер-стрит" аж ніяк не можна було назвати успішним у прокаті - можливо, саме тому, що чимало потенційних глядачів виявилися добре підготовленими?

Увійшли до піратського топ-10 і такі фільми, як "Не чіпайте Зохана",  "Скарб нації: книга таємниць", "Джуно", "Солдати невдачі", "Я - легенда", "У польоті" та "Хортон".

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8321 / 1.53MB / SQL:{query_count}