Пісні, перевірені часом

Арсен Мірзоян зі своїм новим альбомом “Паперовий сніг” вирушив у всеукраїнський тур. Прем’єру нової концертної програми першими почують львів’яни

Український музикант Арсен Мірзоян щойно завершив роботу над своїм третім альбомом “Паперовий сніг”. Випустивши чергову сольну платівку, співак із новим музичним матеріалом вирушає у всеукраїнський тур. В цій подорожі львів’яни почують “сталевий голос” музиканта першими – сьогодні о 19.00 у Львівській опері.
Програма, яку невдовзі побачить український глядач, переважно нова. Хоча в ній будуть уже відомі сингли: “Можеш як”, “Поцілуй мене”, “Стріли”, “Сповідь гонщика”. Окрім цих пісень, до альбому “Паперовий сніг” та нової програми Мірзояна увійдуть ще сім композицій.
“Кажуть, папір стерпить усе… всі зім’яті в сніжку аркуші – невдалі вірші, розірвані на сніжинки листи непотрібних слів, – розповідає Арсен Мірзоян про свій новий альбом. – Я ще пригадую сніжинки, які ми, діти, вирізали з газет. І в кожній газеті, як не крути, була якась подія. З гучними заголовками, сенсаціями того часу. Але яка дітям цікавість до тих речей? Розумітись на них можуть лише дорослі, а світ дорослих – завжди нудний. За ці два роки дуже багато написаного мною так і не побачило світ… У альбом потрапили ті пісні, що пройшли перевірку часом. Синглом альбому “Паперовий сніг” є вже відома композиція “Можеш як”. Але подивимось, яка пісня стане флагманом врешті-решт”.
Базові цінності і є головною ідеєю платівки Арсена. Тому – знову про кохання, знову про любов. Не обійдеться й без жартів, адже Мірзоян – це той виконавець, для якого сцена не є межею, що відокремлює співака від глядача. Він вміє зробити так, аби кожна людина, яка прийшла на концерт, знайшла у його піснях часточку своєї душі. І той, хто хоч раз був на концерті Арсена, знає, що це не просто співак, який стоїть на сцені, – це людина, яка своїми піснями переносить на “Незручні ліжка” “На кордоні зими”, де всім знайомі “Капронові банти”.
Ціна квитків на концерт Арсена Мірзояна у Львівській опері – від 90 до 490 грн. Придбати їх можна он-лайн (gastroli.ua) та в мережі міських кас.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3640 / 3.97MB / SQL:{query_count}