Унікальна “Гапочка” їде до Львова

Цього тижня у нашому місті дасть концерт столичний інді-електронний гурт

У п’ятницю, 27 листопада, о 20.00 в клубі Underground (вул. Коперника, 17) розпочнеться довгоочікуваний львівський концерт гурту “Гапочка”.
“Гапочка” – це інді-електронний гурт, який не боїться експериментувати і тішити слухача новими пошуками звучання. Класичний гітарний поп-рок-альбом “Етап” (2012 р.) 
несподівано змінився електронним мінімалізмом “Електроакустики” (2014 р.). А цьогорічний альбом “Лови мої слова” завершив тривалу трансформацію гурту і розставив всі крапки над “і” в сьогоднішньому стилі “Гапочки”.
У клубі Underground гурт “Гапочка”, окрім виконання улюблених композицій, обіцяє здивувати глядачів новими треками з майбутнього міні-альбому. “В цілому робота над виходом альбому “Лови мої слова” і наступні концерти-презентації нового матеріалу зміцнили нашу впевненість у обраному нами напрямку. Нам було комфортно втрьох створювати і грати музику. Але ми не зупиняємося і хочемо більшого, – каже солістка гурту Катя Гапочка. – 27 листопада ми познайомимо вас із новим учасником групи, завдяки якому сподіваємося ще більше оживити й допов­нити своє звучання”. 
Варто нагадати, що унікальний голос Каті називають у топ-десятці голосів нової української музики (theinsider.ua), а міні-альбом “Електроакустика” став одним із 14 кращих українських альбомів 2014 року (liroom.com.ua).
Ось що каже про цей колектив  головний редактор Сultprostir Ігор Панасов: “Є артисти, які народжені для пошуку. Жодна звична колія їм не в радість, жодна формула не приймається ними як єдина з можливих. За їхніми метаморфозами часто не можуть встигнути шанувальники. В їхній музиці завжди вдосталь свіжого повітря”.
Вартість квитків на концерт “Гапочки” у клубі Underground – 100 грн. Придбати їх можна он-лайн (kasa.in.ua) або у магазині “Наш формат Львів”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8050 / 1.53MB / SQL:{query_count}