Запаліть свою свічку пам’яті

28 листопада у Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва вшанують жертв Голодомору

фото: Андрій Воронов
Цієї суботи, 28 листопада, Перший академічний український театр для дітей та юнацтва запрошує спільно вшанувати світлу пам’ять жертв Голодомору, а саме прислухатися до биття ненароджених сердець в одному із арт-проектів, простудіювати “наглядноє пособіє для куркульських пособніков” на сцені та запалити свою свічку пам’яті у подвір’ї театру. 
Вечір скорботи розпочнеться о 17.00 з відкриття проекту-інсталяції “Не вродило?!” відомої львівської художниці Ольги Кравченко. 
“Двозначність назви – “Не вродило?!” розкриває суть тих страшних подій, які винищили народ голодом у центральній та східній частинах України, – пояснює мисткиня. – Саме на цій території найкращі чорноземи, які віками обробляв невтомний український народ. Проте зібраний урожай того року кудись зник, а в документах записано: “не вродило”. Як?! Куди усе поділося?! Ці території були заселені переселенцями – людьми без традицій та коріння. Плоди тієї далекоглядної, жорстокої та цинічної політики пожинаємо й сьогодні…” 
За годину, о 18.00, розпочнеться показ вистави “Зерносховище” за п’єсою сучасного драматурга Наталії Ворожбит. За сюжетом, події вистави розгортаються на тлі найбільшої трагедії української історії XX століття і є одним зі способів пам’ятати “про них, там і тоді”. Водночас важливим залишається розуміння того, що це історія “про нас, тут і сьогодні”. 
А на завершення глядачі матимуть змогу подивитися невеличку виставку “П’ять історій з родинного архіву”, у якій працівники театру зібрали спогади своїх відвідувачів про чи не найстрашніші дні в історії України ХХ століття. Це п’ять різних і водночас однаково трагічних особистих історій і фото людей, які пережили Голодомор.
Тож не залишайтесь байдужими! Прийдіть і запаліть свою свічку пам’яті...
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3626 / 3.97MB / SQL:{query_count}