Як воно – обмінятися тілами?

До Львова привезуть нову виставу “Витівки ангелів”

У середу, 14 жовтня, о 19.00 на сцені Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки (вул. Городоцька, 36) відбудеться прем’єра вистави “Витівки ангелів” за участі зіркових акторів – Володимира Горянського та Руслани Писанки.
За жанром “Витівки ангелів” – фантастична комедія. Герої постановки стають заручниками цікавої ситуації: чоловік і дружина несподівано переселяються в тіла одне одного. Роль чоловіка виконує відомий український актор Володимир Горянський, а роль дружини, темпераментної шатенки-домогосподарки, – його не менш знана колега по акторському “цеху” Руслана Писанка. Спершу герої сприймають те, що з ними трапилося,  як справжню трагедію. Але поступово миряться з такою, здавалося б, трагічною витівкою долі, навіть знаходять у ній маленькі радощі. Та найбільша інтрига – у фіналі…  
Постановка “Витівки ангелів” здійснена за мотивами п’єси “Виконавець бажань” скандального білоруського драматурга, кіносценариста, режисера та публіциста Андрія Курейчика. Художник-постановник – Савелій Барашков, музичне оформлення – Іван Ганєв, продюсер проекту – Слава Жила. 
Ціни квитків на виставу “Витівки ангелів” – від 100 до 380 грн. Їх можна придбати в касі театру або онлайн на concert.ua.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7732 / 1.52MB / SQL:{query_count}