Мін культ поміняє у театрі Заньковецької освітлення

З 26 травня на три тижні Національний український драматичний театр ім. М. Заньковецької закриють на ремонт. Проте заньківчани не лишаться без роботи – упродовж червня вони гастролюватимуть містами Західної України.

З 26 травня на три тижні Національний український драматичний театр ім. М. Заньковецької закриють на ремонт. Проте заньківчани не лишаться без роботи – упродовж червня вони гастролюватимуть містами Західної України.

Як розповів «СП» генеральний директор театру, заслужений діяч мистецтв України Андрій Мацяк, у театрі поміняють пульт освітлювальної апаратури, що дасть змогу нормально працювати творчому складу театру. «Такої апаратури, яка стояла у нас досі, в Україні вже не знайдеш, – зазначив А. Мацяк. – Її закупили ще у 60-х роках минулого століття, тому працювати з нею було просто неможливо. Відтак ми постійно працювали з  небезпекою зупинки старого апарату». Директор театру сподівається, що з новим сучасним комп’ютеризованим пультом освітлення буде набагато легше працювати і заньківчани, повернувшись з гастрольного турне, відчують це сповна. Виконуватиме заміну апаратури київська спеціалізована фірма. Орієнтовна ціна, за словами А. Мацяка, становить 400 тис. грн, які театру виділило Міністерство культури і туризму України.

За цей час заньківчани покажуть свої вистави у різних містах    Західної України. Як зазначив заступник генерального директора театру з організації глядача, заслужений працівник культури України Григорій Козак, 1, 3 та 4 травня з виставами «Сільва», «Хитра вдовичка» та «Амадей» трупа перебуватиме у Тернополі, 8 та 9 травня з виставою «Валентин і Валентина» – у Рівному, 17, 18, 19 травня – зі «Сільвою» та прем’єрою «Сто тисяч» – в Івано-Франківську, 22, 23, 24 травня з виставами «Суботня вечеря» та «Сто тисяч» – у Чернівцях, а 25 травня покажуть «Сто тисяч» у Коломиї. У Львові ж у середині червня у Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді, що на пл. Петрушевича, відбудеться концерт симфонічного оркестру театру ім. М. Заньковецької.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8423 / 1.54MB / SQL:{query_count}