Музика в ім’я миру

Львівські виконавці влаштують благодійний концерт на підтримку 80-ої окремої аеромобільної бригади ВДВ Збройних сил України

фото: Андій Куб'як
28 січня о 19.00 Львівська обласна філармонія та заслужений артист України Ігор Богдан проведуть концерт на підтримку 80-ої окремої аеромобільної бригади ВДВ Збройних сил України. Також цього вечора для львів’ян і гостей міста виступатимуть Наталка Карпа, Лілія Ваврін, Андрій Заліско, Назар Савко, Олександр Божик, Владислав Левицький, Ярина Романів.
Варто зауважити, що на благодійний концерт приїде київська делегація з батальйонів “Айдар” і “Золоті ворота”, зокрема Михайло Гаврилюк. 
Концерт покликаний насамперед зберегти життя наших захисників  у зоні АТО та  підтримати сім’ї загиблих під час Майдану та воєнних дій на сході України. “Мені хотілося об’єднати молодих виконавців, моїх друзів і спільно підтримати нашу українську армію. Ніхто не відмовився, – каже Ігор Богдан. – Дуже приємно, що й директор філармонії Володимир Сивохіп підтримав цю благодійну акцію”.
Захід триватиме понад дві години. Серед багатьох інструментальних та естрадних композицій звучатимуть нові пісні про теперішні події в Україні. Зокрема, мелодія колядки “Сумний Святий вечір в 46-ім році” – “Сумний святий вечір у зоні АТО”, а також пісні, присвячені пам’яті героїв Небесної сотні. 
Варто зазначити, Ігор Богдан привіз із Калгарі, де зараз живе, у подарунок батальйону “Золоті ворота” легковик міні-вен. “Я просто горю бажанням поїхати на передову. Моя сім’я у цьому мене підтримує. Але поки що не складається. Планую передати цей міні-вен воякам. Цей благодійний концерт прозвучить для солдатів, які проходять навчання, а тоді йдуть на передову”, – каже він.
Концерти Ігоря Богдана і гурту Олега Кульчицького вже відбулися в театрі імені Марії Заньковецької та військовому госпіталі, а також на благодійному фестивалі “Сихів колядує”, де побували наші захисники з передової, які зараз у госпіталі. Як зазначають виконавці, їхня музика дарує нашим хлопцям позитивні моменти, які хоч трохи відволікають їх від жахливих подій, що їм довелося пережити на сході.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7934 / 1.53MB / SQL:{query_count}