“Антоміми”: спершу книга – тепер гра

Книга “Видавництва Старого Лева” стала основою для комп’ютерної гри, що вийшла на світовий ринок

Відбувся світовий реліз інтерактивного додатку-гри “Антоміми”, створеного на основі однойменної книжки творчої майстерні “Аграфка” (її автори: Романа Романишин та Андрій Лесів).
Книга вийшла на початку 2014-го у “Видавництві Старого Лева”. Гру “Антоміми” створила компанія Smart Adventure, інформує сайт starylev.com.ua. Наразі вона доступна лише англійською мовою і для пристроїв на базі iOS (iPhone and iPad), проте за кілька тижнів з'явиться україномовна її версія. Згодом гра буде доступною і для мобільних пристроїв на базі Android. Музику спеціально для цієї гри написав французький композитор П'єр Бастьєн. 
“Антоміми” – забавлянка, що допомагає дітям вивчати нові слова та сприяє їхньому емоційному розвитку. Цікаві монстрики візуалізують слова протилежних значень у ігровій манері, сприяють розвитку пам’яті і розумінню сенсів антонімів. Гра має кілька розділів. Є 12 пар монстрів, із якими можна гратися, також є гра на запам’ятовування та змога створити власного монстра, який відповідає тому чи іншому слову-характеристиці.
“Особливістю гри є те, що це не просто інтерактивна версія існуючої книги для дітей: тут персонажі з книжки оживають, мають свою унікальну історію, написану спеціально для гри, – розповідає творча майстерня “Аграфка”. – Як і в книзі, де важливою частиною є активна взаємодія книжки та читача, адже там потрібно домальовувати своїх антомімів, у цій грі важливим є інтерактив між дитиною та персонажами. 
Тут є як відомі вже читачам пари антомімів, так і нові. Сподіваємося, проект буде цікавим не лише для українських користувачів, а й для дітей інших держав, адже розробники займатимуться промоцією гри на ринку США, Європи, Китаю та інших країн. Почати бавитися в неї можна незалежно від того, у якій частині світу ви перебуваєте”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8007 / 1.53MB / SQL:{query_count}