Фестиваль із аніматорами

Львівські родини з дітьми запрошують на Різдвяний фестиваль в Український католицький університет

У неділю, 25 січня, у приміщенні філософсько-богословського факультету Українського католицького університету (вулиця Хуторівка, 35-а) відбудеться Різдвяний фестиваль – заходи для всієї родини (дітей, молоді і батьків). 
Організатори особливо запрошують людей, задіяних у виховну працю з дітьми, тому що це буде водночас нагода поділитися новими ідеями виховної діяльності. Вхід вільний.
На фестивалі з аніматорами  можна буде виготовити різдвяні прикраси й атрибути з простих матеріалів (паперу, картону), зокрема, декоративну ялинку, корони для волхвів, ангелів, вифлеємську зірку, рамки для світлин. Спільні ігри й танці продовжать фестиваль. Майстер-клас для аніматорів і педагогів запланований на 11.00.
Захід проведуть Михайло і Наталія Линь із Рівного. Це подружжя очолює педагогічну групу, яку заснувало Польське товариство педагогів та аніматорів KLANZA у 2006 році в Рівному. Ця педагогічна група працює за методикою педагогіки гри, проводить фестивалі в залах і на площах, інформує прес-служба міськради. 
Кожен педагог, учитель та аніматор зможе отримати навчальний посібник “Робимо разом (активні методи навчання)”, виданий Національним університетом “Острозька академія” і товариством “KLANZA”. Допомагати в проведенні фестивалю буде Клуб педагогічної креативності “АНІМА” (педагогічний відділ при Католицькій парафії св. Йоана Павла).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7972 / 1.52MB / SQL:{query_count}