“Ця колекція – наче моє життя”

Оксана Караванська представить у США свої унікальні вишиванки і одягне учасниць конкурсу “Міс українська діаспора – 2014”

Вже удруге в 2014 році відома українська дизайнер Оксана Караванська представить свої колекції Haute Couture у США. 
В неділю, 28 вересня, в Українському національному музеї в Чикаго відбудеться показ її дизайнерських вишиванок під час благодійного фешн-бенкету, що стане преамбулою до початку масштабної етновиставки “Стильне століття шляхетного одягу”. А напередодні, 27 вересня, у Місті Віт­рів пройде щорічний конкурс краси “Міс українська діаспора – 2014”. У фіналі учасниці дефілюватимуть в розкішних вечірніх сукнях від нашого дизайнера. 
Український національний музей у Чикаго, заснований в 1952 році, є чи не найвідомішим українським музеєм у США. 3 жовтня тут відкриють етновиставку “Стильне століття шляхетного одягу”. Спеціальною гостею експозиції стане Оксана Караванська. 28 вересня під час ексклюзивного показу відвідувачі музею матимуть нагоду вперше побачити кілька десятків унікальних авторських вишиванок. Особливість вишиванок Караванської у тому, що в них поєднані елементи старовинних українських сорочок з новими тканинами, технологіями і сучасним кроєм.      
“Ця колекція – наче моє життя: дуже розмаїта, – каже Оксана Караванська. – Тут є частина автентики, частина отого класичного, вічного, частина сучасності і щось із майбутнього. Це дуже особистісна колекція. Саме так особисто я роблю вишиванку”.
А 27 вересня напередодні показу колекції вишиванок в Українському національному музеї у Чикаго Оксана Караванська стане почесним гостем ще одного масштабного дійства – в приміщенні Copernicus Theater відбудеться щорічний конкурс краси “Міс українська діаспора – 2014”. За титул найвродливішої змагатимуться красуні українського походження, які живуть в діаспорі. У фінальному дефіле дівчата з’являться перед публікою в розкішних вечірніх сукнях від Оксани Караванської. А сама дизайнер буде серед членів журі. До слова, свої сукні Оксана Караванська дала конкурсанткам безкоштовно, аби вони не витрачалися на дороге вечірнє вбрання.  
Варто зауважити, що організатори та учасниці конкурсу “Міс українська діаспора” протягом останніх місяців щедро допомагають українській армії та госпіталям. Крім того, цього року вони реалізували кілька важливих ініціатив, зокрема фотопроект “Крим – це Україна”, фото- і відеопроект на підтримку українського війська “Я дочекаюсь тебе”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8093 / 1.54MB / SQL:{query_count}