“Хто зробить сніг” потрапила до каталогу “Білі круки”

Філософська історія для дітей “Хто зробить сніг”, яку написали Тарас і Мар’яна Прохаськи та проілюструвала сама авторка, потрапила до одного з найпрестижніших світових каталогів дитячих книг “Білі круки”

Про це Видавництво Старого Лева, яке видало торік цю книгу, повідомила дослідниця дитячої літератури Середньої та Східної Європи, представник Internationale Jugendbibliothek, International Youth Library Катя Вібе.
Міжнародний каталог “Білі круки” (The White Ravens) – це перелік 250 найкращих дитячих видань з понад 40 країн світу, який виходить щороку з 1996-го. Фахівці вибирають з книг, які надходять з усього світу до Міжнародної молодіжної бібліотеки (International Youth Library, IYL) в Мюнхені найкращі і формують топ-перелік. 
Серед критеріїв оцінювання – літературний стиль і дизайн, універсальність теми, новаторські художні рішення. Каталог “Білі круки” вважають одним із ключових орієнтирів у світі дитячої та підліткової літератури, який визначає світові тенденції для критиків, видавців і продавців книг.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8998 / 1.52MB / SQL:{query_count}