Україна відмовилася від участі у “Євробаченні-2015”

Національна телекомпанія України прийняла рішення відмовитися від участі в міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення-2015”

Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на офіційному сайті Першого національного телеканалу. “Перед Національною телекомпанією України (НТКУ) зараз стоїть найважливіше завдання за всю історію незалежності нашої держави – перехід на суспільне мовлення. Місія ця надзвичайно відповідальна, адже за 23 роки в країні немає досвіду побудови такого телебачення.
Так сталося, що створення суспільного мовника співпало з дуже складним етапом у житті держави. Нестабільна фінансова та політична ситуації, військова агресія зі сходу, анексія українських територій – усі ці процеси змушують НТКУ зосередитися на основному: якнайшвидшій побудові суспільного мовлення в Україні. При цьому доводиться ретельно оптимізувати будь-які витрати. Тому Національна телекомпанія України у двосторонній домовленості з Європейською мовною спілкою (ЄМС) прийняла рішення відмовитися від участі в пісенному конкурсі “Євробачення-2015”, – йдеться в повідомленні. 
У НТКУ сподіваються, що Україна у 2016 році таки відправить свого представника на “Євробачення”. “Ми розуміємо, що “Євробачення” – це іміджевий проект, престиж, але ми не маємо права робити щось погано. А на “добре” у нас нема грошей. Якщо є в когось бажання нам допомогти – будемо тільки раді. Але самостійно такий проект, боюся, ми не витягнемо, тому прийняли таке рішення”, – прокоментував ситуацію гендиректор НТКУ Зураб Аласанія.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8350 / 1.53MB / SQL:{query_count}