Гід у телефоні

TripMe спільно з Форумом видавців готує мобільний додаток для мандрівок Львовом

У перший день осені в AppStore з’явиться офіційний мобільний додаток Форуму видавців у Львові. Над ним працювала команда TripMe, що планує спеціалізуватися на створенні не просто туристичних додатків, а маршрутів пригод. 
Завантаживши додаток, власник смартфона зможе обрати альтернативну подорож містом, отримавши докладну інформацію про кожну вулицю, будівлю, їх видатних мешканців. TripMe міститиме зручні у користуванні мапи, описи і схеми проїзду.
Додаток буде безкоштовним. Розробники мають на меті показати невідомий Львів навіть тим, хто бував у ньому не раз. А позаяк без Форуму видавців важко уявити культурне життя нашого міста, то така співпраця цілком логічна.
“Ми надаємо весь пакет послуг звичайного путівника, тільки робимо це векторно і поглиблено, – каже директор компанії-розробника додатка Антон Півнюк. – В TripMe будуть не тільки маршрути, що матимуть стосунок до життя визначних львів’ян, а й маршрути історичних та актуальних подій. Але не буду забігати наперед і розкривати всі таємниці та цікавинки проекту”.
З його слів, ідея створення додатка з’явилась досить давно, але команду для втілення проекту вдалося зібрати лише узимку. “У нашій команді зараз шестеро професіоналів. Унікальність їх ще й у тому, що їм хочеться більшого, хочеться експерименту, ризику, хочеться зробити свій власний проект, – веде далі Антон Півнюк. – Вони готові працювати понаднормово, без вихідних, працювати на результат. І цей результат буде”.  
Cultprostir
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7630 / 1.53MB / SQL:{query_count}