Любов понад усе

В рамках “Ночі у Львові” у нашому місті триває мистецька благодійна акція “Повернись живим…”

Сьогодні такий час, коли кожен із нас повинен зробити вибір, коли ніхто не має залишатись байдужим. 
Час змін і творення нового, коли всі повинні стати як один. Щоб відродити нашу країну, нам слід починати з найменшого, але найважливішого – із себе. Зараз важливі не пусті слова, а вчинки, які кожен із нас здатний зробити.
Ми звертаємося до вас як до своїх однодумців, братів та сестер, як до найближчих друзів, які можуть прийти на допомогу в найважчу мить. Друзів, які зможуть не тільки щиро поспівчувати, але й щиро порадіти за свого ближнього. Ми розраховуємо на допомогу та розуміння кожного з вас!
Саме з таким закликом звернулися до львів’ян і гостей міста організатор благодійної акції “Повернись живим…”, яка відучора триває у нашому місті (за підтримки Львівської міської ради, ЛКП “Львівелектротранс” та Національного театру ім. М. Заньковецької). Цей мистецький проект заснований задля збору коштів для військових, котрі захищають нашу Батьківщину на східних кордонах. 
Він натхнений дуже сміливими та неординарними людьми, які впродовж кількох місяців збирають гроші для 80-ої та 95-ої аеромобільних бригад. Міжнародний благодійний фонд “Україно, я за тебе!” та ініціативна група “Повернись живим…”  на чолі з Віталієм Дейнегою дбають про наших військових, постачаючи їм все необхідне і для захисту, і для бойових дій. Команда зібралась справді фантастична: усі працюють, як мурашки, не жаліючи ні сил, ні вільного часу. 
Аби допомогти їм у цій життєво важливій справі, в рамках Ночі у Львові” вже організували театралізоване дійство “Останній трамвай…”. Це літературно-поетична композиція, основною темою якої стали два одвічні поняття – любов та війна. Протистояння почуттів і здорового глузду, боротьба між серцем і розумом, пошуки душі, яка б зігріла іншу душу, – все це історії, які народжуються у пасажирів останнього трамвая. Бо хоча ми всі такі різні, світ у нас один.
“Вже 120 років трамвай у Львові – це не тільки можливість дістатися з пункту А у пункт Б, це явище, яке протягом століття супроводжує не одну людську долю. У трамваї зустрічаються, знайомляться, закохуються, прощаються… Завдяки мистецькому проекту “Останній трамвай…” ми робимо перший крок до довгої дороги змін у громадському транспорті в туристично-розважальному напрямку”, – каже начальник відділу маркетингу ЛКП “Львівелектротранс” Оля Бачинська. 
Долучитися до благодійної акції “Повернись живим…”, допомогти у зборі коштів для військових і водночас подивитися нову постановку Олесі Галканової “Марія Стюарт” ви зможете ще сьогодні і завтра. Саме в ці два дні з 23.00 виставу показуватимуть на камерній сцені Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької (просп. Свободи, 26). Вистава “Марія Стюарт” – це притча про жінку. 
Одна її частина прагне жагучого кохання і віддає йому все, інша – владна, нехтує сімейне щастя заради вищої мети. Ви побачите, як вона проходить власний своєрідний шлях до покаяння. У постановці режисер Олеся Галканова порушує багато важливих питань і пропонує непрості, часом болючі, але такі потрібні відповіді на них: яким має бути справжній державотворень? Чим і ким він повинен жертвувати заради свого народу? Як не згубити в бурхливому леті життя людяності та віднайти втрачену любов, про яку говорив Господь?
“Коли робиш щось важливе, це слід робити в тиші. Не галас, а момент зосередження має бути завжди присутній. Цей проект спонукає поглянути всередину кожного, хто бере в ньому участь, – вважає Олеся Галканова. – Вірю: всі ті, що прийдуть, не тільки отримають насолоду від споглядання вистави, але й знайдуть у собі щось давно втрачене. Коли робиш роботу, важливо, щоби прозвучало, те, що ти у неї вкладаєш. Ми намагатимемось знову розповісти про любов. Коли я робила свої постановки, це було важливою рушійною силою. Лише любов, яка понад усе!..”
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8562 / 1.56MB / SQL:{query_count}