Стань благодійником – купи книжку!

Львів’ян та гостей міста запрошують на ІІІ Гаражний Розпродаж

В суботу, 26 квітня, у рамках Місяця інформування про аутизм у Львові відбудеться ІІІ Гаражний Розпродаж. Цього разу благодійна акція у форматі garage sale відбудеться у дворику Видавництва Старого Лева (вул. Лемківська, 15-а, біля Палацу культури ім. Г. Хоткевича), де з 13.00 можна буде придбати найкращі книжки за доступними цінами.
Організатори обіцяють ексклюзивні примірники для дітей і дорослих, майстер-класи для дітей від арт-студії “Аґрафка” за мотивами книжки “Зірки і макові зернята” та участь у творчій майстерні молодої художниці Анастасії Стефурак “Прислів’я українські”. Крім цього, на подвір’ї “Старого Лева” можна буде взяти автографи в улюблених авторів – Мар’яни Савки, Ірини Старовойт, Галини Вдовиченко, Андрія Лесіва і Романи Романишин, Катерини Міхаліциної, Мірека Боднара та інших.
На розпродажі будуть книжки “Старого Лева” по 5, 10, 20, 25 і 30 гривень і новинки за цінами видавництва. Понад те, “Старий Лев” на підтримку акції “Львів у блакитному” пропонує всім учасникам ІІІ Гаражного Розпродажу спеціальну ціну на всі видання з блакитними обкладинками або синіми елементами дизайну! Музичний супровід ІІІ Гаражного Розпродажу забезпечать драйвові підліткові рок-гурти “ПашКо” та “Шо маємо – То маємо”, а ведучим благодійної акції стане громадський діяч Володимир Бєглов.
Нагадаємо, що Місяць інформування про аутизм відбувається у Львові вперше. Це серія акцій, спрямованих на підвищення рівня толерантності до дітей з аутизмом, інформування громадян про те, що таке аутизм, з якими проблемами стикаються “люди дощу” та їхні родини. У рамках Місяця вже відбулися виставка “Просто Трохи Інші” (галерея МО “Дзиґа”), флеш-моб “Львів у блакитному”, лекція психіатра Олега Романчука “Зібрати пузлі аутизму: шляхи від розуміння до ефективної допомоги”, запланована фотовиставка “Прищепки”.
За гроші, які активісти та Видавництво Старого Лева зберуть під час усіх акцій, облаштують спортивний майданчик у школі-інтернаті, в якій діти із особливими потребами мають змогу здобувати повну середню освіту.
 Довідка                          
Перші Гаражні Розпродажі у Львові проводила група активістів минулого року – у червні та вересні. Тоді благодійники збирали кошти для підтримки діяльності соціального гуртожитку ЛМГО “Оселя”, де проживають особи, які проходять процес ресоціалізації. Загалом вдалося зібрати близько 30 000 гривень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7594 / 1.54MB / SQL:{query_count}