Казка очима дорослих

Львівська філармонія запрошує львів’ян та гостей міста на незвичний концерт

фото: m-r.co.ua
Сьогодні о 18.00 у Львівській філармонії відбудеться концертна програма “Казка очима дорослих” у  виконанні академічного молодіжного симфонічного оркестру “INSO-Львів” під батутою Фахраддіна Керімова.
Концертмейстер оркестру “INSO-Львів” Євген Крук розповів: “Програма буде надзвичайно цікавою. Незважаючи на складний для держави час, кожен із нас потребує в житті чогось позитивного. І музиканти повинні працювати в своїй сфері навіть у такий непересічний час. Ми вибрали таку програму, яка буде цікава усім слухачам – від дорослих до малих. Оркестр “INSO-Львів” виконує дуже великий репертуар різнопланової музики. 
Маестро Фахраддін Керімов вибрав для цього концерту музику російських класиків XIX ст. – Миколи Римського-Корсакова, Михайла Глінки та класику XX ст. Сергія Рахманінова. Водночас на великому екрані транслюватимуть мультиплікацію, яка за сюжетом відповідає творам. Так, ми виконаємо оркестрову сюїту Миколи Римського-Корсакова до опери “Золотий півник”. Усі добре знають цю казку. Наступною прозвучить увертюра до опери “Руслан і Людмила” Михайла Глінки, а також сюїта “Симфонічні танці” Сергія Рахманінова, яка містить цікаві паралелі з Римським-Корсаковим: Рахманінов цитує у своєму творі “Золотого півника”...
Диригент, заслужений діяч мистецтв Азербайджану Фахраддін Керімов зазначив: “Програма концерту складається зі світової класики. Музиканти оркестру “INSO-Львів” високопрофесійні, а музика, яку ми виконаємо, належить не одному народові, а всьому світові. Ці шедеври мають бути в репертуарі будь-якого оркестру. “INSO-Львів” виконує різнопланові твори, створюючи справжню музичну культуру”.
І додав: “Мене пов’язує з Україною давня співпраця, у Львові я не вперше. Український народ – це приклад для всього світу! Увесь Азербайджан  підтримує вас, бо дії українського народу спрямовані на покращення життя”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0366 / 1.53MB / SQL:{query_count}