“Музичний відпочинок”

Львівська філармонія запрошує львів’ян та гостей міста 18 лютого на романтичний вечір

Свято закоханих продовжиться у Львівській філармонії у вівторок, 18 лютого, о 19.00 на концерті “Музичний відпочинок”. Закохані пари зможуть приємно провести час, послухавши понад 30 коротких класичних мелодій-мініатюр у виконанні академічного камерного оркестру “Віртуози Львова”. 
Справжнім подарунком цей концерт стане для студентів, адже на ньому діятиме акція, у якій 100 із них, пред’явивши студентський квиток, зможуть безкоштовно відвідати згадану подію. Така акція, зі слів директора академічного камерного оркестру “Віртуози Львова” Ростислава Бурка, “має на меті продовжити щасливу мить закоханості для студентів, адже класична музика виражає справжні почуття, велику гаму емоцій у світосприйнятті. Це для людини – своєрідна форма діалогу для відкриття власних переживань”.
У концерті академічний камерний оркестр “Віртуози Львова” виконає класичні мелодії, зокрема твори Моцарта,  Вівальді, Штрауса, Брамса та сучасного композитора Йоахіма Андерсона. Родзинкою концертної програми стане виступ блискучого виконавця Ігоря Мацелюха, який гратиме на унікальному інструменті – флейті Пана. “Музичний відпочинок” – це можливість послухати хорошу музику і приємно провести час.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8519 / 1.52MB / SQL:{query_count}