Ахеджакова вже не самотня

Виглядає, що театральні скандали стають у Львові тенденцією.

Виглядає, що театральні скандали стають у Львові тенденцією.

В неділю польська акторка перервала свій виступ на закритті театрального фестивалю аматорських театрів "Драбина". Під час вистави театру "Анна Планета" пуб­ліка шуміла так сильно, що театр, який виступав як гість фестивалю, перервав "Монолог", повідомляє ЗІК.

Вистава "Монолог" базується на давньогрецькій трагедії Евріпіда "Медея". Акторка грала сцену, коли жінка вагається: вбивати чи не вбивати їй своїх дітей. Внутрішні переживання та роздвоєність душі польська акторка передавала, вистукуючи ритм давньогрецького вірша і шепочучи короткі репліки. Для такого виступу потрібна була щонайменше тиша у залі. Проте глядачі розмовляли, ходили по залу та грюкали дверима. Акторка перервала свій "Монолог" і на нагородження дипломом учасника "Драбини" ніхто з театру "Анна Планета" не вийшов.  

Нагадаємо, що днями не менш ганебно відбулася вистава "Перський бузок" із Лією Ахеджаковою у головній ролі. Про це "Пошта" уже писала. Щоправда, Лія Меджидівна дограла свою роль до кінця, а потім, вийшовши на поклон, сказала: "Так помирають на сцені. Це вперше у моєму житті. Та ще й щоб таке трапилось у Львові - європейському місті, яке страшенно шаную і люблю. Якщо ви не хотіли дивитися виставу, не треба було. Але хіба так поводяться у театральному залі? Артист завжди одинокий. Але сьогодні наша самотність була жахливою..."

Тепер Лія Ахеджакова не самотня. Проте честі нашому місту це аж ніяк не робить.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8076 / 1.53MB / SQL:{query_count}