Тут оживають легенди

У Шевченківському гаю 10 – 11 серпня відбудеться фестиваль “На межі тисячоліть”

У львівському скансені організують перший фестиваль “На межі тисячоліть”, присвячений Підгорецькому замку. Отож, 10 і 11 серпня стануть святом української пісні, історії, традицій і мистецтва.
Зі слів організаторів фестивалю, його започаткували для піднесення духу українства, підтримки нашої культури та збереження суспільно-історичного надбання. Захід має на меті привернути увагу до пам’яток історії та архітектури, які є культурним скарбом нації, але перебувають в занедбаному стані. Планується, що кожного року фестивальне дійство присвячуватимуть окремій, щораз іншій пам’ятці архітектури. У 2013-му це Підгорецький замок. На фестивальному полі витатиме дух середньовіччя, а інформаційне наповнення розкриватиме історію і таємниці палацу.
У святі візьмуть участь кращі українські музичні гурти та виконавці. Вже відомо, що перед гостями  виступлять Los Colorados, “Патриція”, “Мері”, Rock-H, Kozak System і Арсен Мірзоян. Крім цього, працюватиме й культурна сцена, на якій влаштують конкурс читців, покажуть театральні постановки та ще чимало цікавого. 
Під час фестивалю всі охочі матимуть змогу проявити свої здібності у майстер-класах з декоративно-ужиткового мистецтва, ремісництва, акторського та вокально-хореографічного мистецтв. Гостям свята запропонують взяти участь у творчих конкурсах і змаганнях, де їх оцінюватиме професійне журі, а переможці зможуть показати свої таланти під час фінального гала-концерту на головній сцені.
Національна українська кухня фестивального містечка не лише частуватиме відвідувачів розмаїтими наїдками, а й здивує давно забутими стравами. Тут же можна буде скуштувати справжнього кулешу, який готуватимуть козаки.
В суботу, 10 серпня, у Шевченківському гаю постане лицарський табір з усім його населенням. Відвідавши це імпровізоване містечко, зможете побачити, як люди жили  в епоху Середньовіччя, а також навчитися танцювати, фехтувати, стріляти з лука, навіть плести кольчугу. Щодня з 12.00 до 18.00 відбуватиметься показ лицарських обладунків, в яких можна буде сфотографуватись.
Тож, як ви вже зрозуміли, однією з головних особливостей фестивалю “На межі тисячоліть” є те, що дійство перенесе усіх його учасників на кілька сторіч у минуле, у вир давньої епохи лицарів та королів під неповторні звуки волинки, козо-басу, гудка, скрипки, ліри, окарини, торбана...
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8073 / 1.54MB / SQL:{query_count}