Сам собі митець

У нашому місті відбувся перший у Західній Україні ярмарок хенд-мейду Lvivhandmade

Днями у львівському Палаці мистецтв відкрили перший в Західній Украї­ні ярмарок хенд-мейду Lvivhandmade. На цьому заході народні умільці презентували свої авторські прикраси та забавки, а також проводили майстер-класи. У ярмарку взяли участь близько 60 майстринь зі Львова, Киє­ва, Сімферополя, Івано-Франківська і Чернівців, представивши свої роботи, виконані у різних техніках, – іграшки з кераміки, полімерної глини, власноруч виготовлені мило і парфуми.
“Цей ярмарок – хороша нагода розвиватися матерям, що змушені сидіти з дітьми удома. Нам дуже допомогла Катерина Кіт-Садова, яка виховує аж п’ятеро дітей, – зазначила організатор Lvivhandmade Ніна Воротнікова-Чулинда. З її слів, такі ярмарки поширені у Києві, Криму, а тепер матимемо ще й власний – у Львові.  
“У мене п’ятеро дітей, і кому як не мені знати, що таке “нема часу”. Але приємно, що ви всі знаходите цей час для творчості, – каже почесна гостя ярмарку Катерина Кіт-Садова. – Бог у серці повинен посідати перше місце. До нього треба молитися за здоров’я своїх діток. Бажаю всім щастя!”
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8108 / 1.52MB / SQL:{query_count}