За крок до перемоги

Українка Злата Огневич вийшла у фінал Євробачення-2013!

Букмекери не схибили – нашій представниці таки вдалося потрапити до фіналу Міжнародного пісенного конкурсу. Злата виступила під щасливим сьомим номером, ідеально заспівала, тож не дивно, що журі і глядачі захотіли почути її чарівний голос і пісню Gravity ще раз. Щоправда, ведучі змусили нас похвилюватися, адже ім’я української співачки оголосили передостаннім з усього списку переможців першого півфіналу. Окрім Злати Огневич, до нього увійшли виконавці з Молдови, Литви, Ірландії, Естонії, Білорусі, Данії, Росії, Бельгії та Нідерландів.
Ще 17 учасників вийдуть на сцену “Мальме Арени” сьогодні у другому півфіналі. Своїх виконавців цього вечора підтримуватиме Латвія, Сан-Марино, Македонія, Азербайджан, Фінляндія, Мальта, Болгарія, Ісландія, Греція, Ізраїль, Вірменія, Угорщина, Норвегія, Албанія, Грузія, Швейцарія і Румунія. Десятеро щасливчиків із цього переліку також потраплять у фінал Євробачення-2013. 
Проте основне дійство Міжнародного пісенного конкурсу у швецькому Мальме відбудеться в суботу, 18 травня. Саме тоді 20 переможців півфіналів, представників країн-організаторів Євробачення (Німеччини, Іспанії, Великобританії, Франції, Італії) та господарів свята (Швеції) виборюватимуть перемогу. 
Нагадаємо, що трансляція фінального шоу Євробачення-2013 розпочнеться о 22.00 в ефірі Першого національного каналу. Тож не пропустіть ще одного чудового виступу Злати!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7630 / 1.53MB / SQL:{query_count}