“Театр – це ми… Ми – це театр…”

До 7 квітня у приміщенні Музею етнографії та художнього промислу триватиме Перша театральна виставка в історії Львова

До 7 квітня у приміщенні Музею етнографії та художнього промислу триватиме Перша театральна виставка в історії Львова

З нагоди Міжнародного дня театру Національний театр ім. Марії Заньковецької запрошує львів’ян та гостей на незвичну виставку. Вона триватиме до 7 квітня у приміщенні Музею етнографії та художнього промислу 

(пр. Свободи, 15). Відвідувачі експозиції матимуть можливість побачити Національний театр ім. М. Заньковецької з несподіваного боку.  Дивлячись на виставкові експонати ви відчуєте трепет душі від емоційного заряду, адже театр буде довкола вас. “Цією виставкою ми ніби дозволяємо відвідувачам зазирнути за таємничу завісу театрального життя, –  розповіла організатор виставки, прес-секретар театру Олеся Галканова. – Тож запрошуємо всіх у чарівну, веселу та незабутню історичну мандрівку. Повірте, у нас є чим вас здивувати!”

Цікаво, що історія святкування цього прекрасного дня почалася більш ніж півстоліття тому, а саме у 1961 році, коли вперше у всьому світі працівники театру почали урочисті святкування з нагоди свого професійного свята – Дня театру. Перше міжнародне послання на честь цього дня було написано у 1962 році французьким письменником і художником Жаном Кокто.

“Театр для мене – це священний храм…Саме тут людина залишається наодинці з собою. Театрові притаманна неймовірна здатність, а саме: відкривати людині людину через сміх, через сльози , через усі емоційні прояви, – пояснив художній керівник театру, народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка Федір Стригун.

Найголовніше це те, що мистецтво дає змогу розвиватися, рости, вдосконалюватися і відкривати нові грані самих себе”. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8134 / 1.54MB / SQL:{query_count}