Рисунковий гербарій весни

Ольга Погрібна-Кох виставкою рисунків запрошує до Львова тепло і сонце

Ольга Погрібна-Кох виставкою рисунків запрошує до Львова тепло і сонце

Впродовж березня у кав’ярні-галереї “Штука” можна оглянути виставку рисунків Ольги Погрібної-Кох. Експозиція “Гербарій весни” сформована із 34 рисунків, виконаних пером, як у старі добрі часи, в кольорах сепії. На них зображені фрукти, квіти, дари моря та мешканці гаїв – символи найщасливіших подій нашого життя. Тож можна сміливо стверджувати, що “Гербарій весни” Ольги Погрібної-Кох – це знайомство з весною, яка може перебувати з вами на відстані доторку до паперу завжди...

На відкритті виставки мисткиня зізналася: цією експозицією вона відзначає двадцятиріччя виставкової діяльності. “Свій перший рисунок тушшю я виконала у десятирічному віці і з того часу регулярно повертаюся до цієї техніки, – розповіла Ольга Погрібна-Кох. – Певна, що рисунок – це такі ж вправи для підтримки художника у формі, як зарядка для спортсмена”.

Варто зазначити, що всі рисунки мисткині, що експонуються у “Штуці”, можна придбати. Їх ціна варіюється від 250 до 2 000 гривень, проте більшість робіт оцінено автором в середньому у 400 гривень. 

Варто нагадати, що Ольга Погрібна-Кох працює у жанрі малярства, друкованої та рисованої графіки, художньої фотографії, поліграфічного дизайну та авторському жанрі “Пляшк*Арт”, вперше представленому в 1994-му у Львівській картинній галереї. Із 1993 року художниця почала брати участь у міжнародних виставках і до сьогодні була учасницею понад 160 виставок у 31 країні світу.

У жанрі друкованої графіки отримала шість нагород в Італії, Китаї, Литві, Польщі, Румунії, Югославії. 

Із 1996 року спільно з Юрком Кохом та Владком Костирком вона є учасницею Сукцесійного цеху Leopolis. Їх проектами є “Передчуття громадянського вибору” (2004 р., “Дзиґа”, Львів), “Взуття для президента” (2010 р., “Дзиґа”, Львів).

Персональні виставки Ольги Погрібної-Кох відбувалися у Львівській картинній галереї (1994 р.), Салоні сучасного мистецтва (Бидгощ, Польща, 2001 р.), львівських галереях “Клер” (2003 р.), “Дзиґа” (“Земля-Небо” – 2007 р. та “Кілім і Килимок” – 2009 р.), “Бон Тон” (“Звірята грають в казино” – 2011 р.), “Зелена канапа” (“Таємне тіло Львова” – 2012 р.) тощо. Роботи мисткині є в численних громадських та приватних колекціях багатьох країн світу. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8037 / 1.54MB / SQL:{query_count}