Мерайя Кері таємно вийшла заміж за молодого репера

Американська співачка Мерайя Кері на Багамських островах вийшла заміж за свого коханого – репера Ніка Кеннона. Різниця у віці не стала перешкодою для їхніх почуттів: співачка старша від свого обранця на 11 років.

carey.jpgАмериканська співачка Мерайя Кері на Багамських островах вийшла заміж за свого коханого – репера Ніка Кеннона. Різниця у віці не стала перешкодою для їхніх почуттів: співачка старша від свого обранця на 11 років.

Про проведення весільної церемонії дізналися лише найближчі родичі співачки й музиканта, передає Газета.Ru.

Відповідно до законів, що діють на Багамах, для укладення шлюбу наречений і наречена повинні перебувати в країні не менше 48 годин, бути старшими 16 років і мати ліцензію на шлюб, отриману не раніше ніж за 90 днів до цього.

Весілля відбулося на віллі Кері на острові Віндермір. На цьому острові регулярно відпочивають члени британської королівської родини. Хоча офіційного підтвердження весілля немає, родичка Ніка Кеннона, Лінда Кеннон, підтвердила цю новину, проте деталі повідомити відмовилася.

Співачка познайомилася з Кенноном під час зйомок її відео. Лише недавно з'явилися повідомлення про те, що Мерайя і Нік заручені. Ці чутки спровокувало те, що Кері почала носити обручку з діамантом, повідомляє Lenta.co.il.

39-річна Кері та 27-річний актор і репер Кеннон зустрічаються всього два місяці. Для Кері це другий шлюб. У 1998 році вона розлучилась із продюсером Томмі Моттола. Кеннон минулого року розлучився з моделлю «Victoria's Secret» Селітою Ебенкс, якій, до речі, він зробив пропозицію через чотири місяці після знайомства.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8329 / 1.53MB / SQL:{query_count}