Музична подорож для романтиків

Філармонія підготувала подарунок усім закоханим: одразу дві концертні програми

Філармонія підготувала подарунок усім закоханим: одразу дві концертні програми

Львівська філармонія підготувала до Дня святого Валентина дві унікальні музичні програми, що відкриють люблячим серцям чудовий світ музики. Перша із них – “Запрошу коліжанку на кави філіжанку”. Під такою романтичною назвою 14 лютого о 18.00 відбудеться святковий концерт, у якому візьмуть участь академічний інструментальний ансамбль “Високий Замок”, тріо “Крайня хата” та вокалісти Орест Цимбала і Наталія Марківська. “Високий Замок” подарує львів’янам і гостям нашого міста захопливу музичну мандрівку країнами світу. Розпочнеться ця подорож з України, далі ансамбль дасть змогу глядачам “побувати” в сусідній  Молдові, сонячній Болгарії, вишуканих Австрії та Франції, долучитися до святкової атмосфери “Карнавалу у Венеції” (завдяки композитору Аляміро Джамп’єрі). Прозвучать такі всесвітньо відомі хіти, як “Самотній пастух” Джеймса Ласта, “Лібертанго” Астора П’яццолли, експресивне танго “Кумпарсіта” Жерардо-Матоса Родрігеса. 

У ювілейному для маестро Мирослава Скорика 2013 році Львівська філармонія зосереджує увагу на виконанні його творів. Добре знане в Україні та за її межами вокальне тріо “Крайня хата” співатиме популярні естрадні пісні Мирослава Скорика “Намалюй мені ніч”, “Три трембіти” та ін. Разом із академічним інструментальним ансамблем “Високий Замок” тріо “Крайня хата” виконає хіти Луї Армстронга, Джорджа Гершвіна, українські народні пісні. Прозвучить і пісня “Коліжанка” на слова Марії Лукашкевич та музику Богдана Чериби (аранжування А. Яцківа), на яку зняли кліп. Вона вже знайшла палкий відгук у серцях правдивих поціновувачів української естради та стала справжнім шлягером у Львові.

А вже за дві години, того ж вечора, о 20.00, на вас чекають запальні мелодії, створені королем танго Астором П’яццоллою, у виконанні молодіжного академічного симфонічного оркестру “ІNSO-Львів”. Солюватимуть київський баяніст Роман Юсипей та львівський скрипаль Євген Крук. Звучатиме музика П’яццолли в аранжуваннях Мирослава Скорика, Леоніда Десятникова, Володимира Зубицького. Але господарем вечірньої програми  буде “INSO-Львів” (скрипаль-соліст  Євген Крук, за диригентським пультом – Володимир Сивохіп). Не обійдеться й без сюрпризів, серед яких найголовніший – пристрасні танцювальні пари на філармонійній сцені. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7510 / 1.54MB / SQL:{query_count}