Святослав Вакарчук стане зірковим тренером

Навесні 2013 року стартує третій сезон “Голосу країни” 

Навесні 2013 року стартує третій сезон “Голосу країни” 

Тренером третього сезону вокального шоу “Голос країни” на каналі “1+1” стане лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук.  Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Як зазначається у повідомленні, для співака це буде перший подібний експеримент. “Незважаючи на моє досить скептичне ставлення до телевізійних шоу, про яке багато хто знає, я  все ж таки вирішив спробувати і взяти участь. Маю надію, що мій музичний досвід допоможе зробити перші творчі кроки тим, кого насправді цікавить саме музика, а не слава”, – пояснив своє рішення Святослав Вакарчук.

Прізвища інших трьох тренерів “Голосу країни-3” стануть відомі найближчим часом. Третій сезон талант-шоу вийде в ефірі “1+1” навесні 2013 року.

“Новий сезон буде найяскравішим за попередніх. І ми раді, що тренерами стануть найкращі українські зірки”, – сказав генеральний директор “1+1 медіа” Олександр Ткаченко.

 “Тренерський склад третього сезону “Голосу країни” стане найбільш збалансованим і цікавим за характерами і напрямками, що найбільшою мірою відображає сьогоднішню музичну індустрію України”, – заявила продюсер “Голосу країни” Ірина Іонова. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7375 / 1.53MB / SQL:{query_count}