Казкотерапія для дітей

26-27 травня у Львові відбудеться ХIХ Всеукраїнський фестиваль дитячих театральних колективів “Казка у гаю”

26-27 травня у Львові відбудеться ХIХ Всеукраїнський фестиваль дитячих театральних колективів “Казка у гаю”

Кожен фестиваль присвячується певній темі, до якої колективи-учасники власне й презентують свої виступи. Тема цьогорічного свята в Шевченківському гаю – “Силу і здоров’я збережемо – життя казково проживемо!”.

На “Казку в гаю” з’їдуться дитячі театральні колективи з Києва, Черкас, Полтави, Івано-Франківська, Львова, Львівської та Тернопільської областей. Окрім театральних колективів у фестивалі візьмуть участь вокально-хореографічні колективи, які матимуть статус гостей. Серед анонсованих вистав: “Хто найкрасивіший?”, “Чарівна квітка”, “Секретна зброя”, “Лісова пригода”, “Пригоди папуги Пая”, “Вперта баба”, “По дорозі в Казку”, “Наш веселий Колобок”, “Червона шапочка”, “Крило Ангела”, “Вовк та семеро козенят”, “Пригоди Котим’ячика”.

Також у Шевченківському гаю в рамках фестивалю діятимуть “Галявина розваг” (забави із Казковою та Квітковою паннами та веселим Гайовичком), “Галявина казкарів” (байки та легенди, розповідь про казки, колискові в українських традиціях), “Галявина маленьких майстрів” (майстер-класи для дітей з різних ремесел: ткацтва, гончарства, розмальовування печі, виготовлення ляльки-мотанки із сіна, тканини, серветок тощо). Ще однією родзинкою свята буде галявина “Плекальня”, в програмі якої колискові та забави від українського педагога та науковця Євгенії Сявавко. Допомагатиме навчитись співати колискові гурт “Трояка ружа”.

Завершиться “Казка у гаю” нагородженням учасників фестивалю дипломами, кубками і подарунками та дискотекою для усіх бажаючих потанцювати. Художній рівень вистав оцінюватиме компетентне журі в складі членів Спілки театральних діячів України, викладачів режисури та сценічної майстерності, методистів театрального жанру.   

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8361 / 1.54MB / SQL:{query_count}