На велосипеді – по перемогу!

14 травня співачка Гайтана разом з офіційною делегацією від України відлітає до Баку на Євробачення.

14 травня співачка Гайтана разом з офіційною делегацією від України відлітає до Баку на Євробачення.

Із собою на пісенний конкурс вона планує взяти велосипед, аби з користю для здоров’я досліджувати і пізнавати нове місто.
“Я обожнюю велопрогулянки, і щойно настає тепла погода, відразу ж сідаю на велосипед та їду улюбленими маршрутами Києва. Нещодавно у мене виникла прекрасна ідея взяти із собою в Баку велосипед”, – зазначила співачка на своєму офіційному сайті. На думку Гайтани, немає кращого транспортного засобу, аніж велосипед, тому вже зараз виконавиця активно розробляє маршрут, за яким подорожуватиме столицею Азербайджану. 
“В інтернеті дуже багато інформації про Баку, картинок, розповідей. Уже не дочекаюся, коли зможу ознайомитися із цим містом. Упевнена: з вікон автомобіля я не побачу того, що буде відкрито для мене під час прогулянки на велосипеді. Мій перший маршрут уже готовий – від готелю до концертного майданчика “Crystal Hall”. Також мені дуже хочеться поїздити найяскравішими місцями міста вогнів. Упевнена: це буде незабутня подорож”, – каже Гайтана.
До слова, букмекери пісенного конкурсу прогнозують представниці України 18-те місце. Першу сходинку на Євробаченні-2012 в букмекерських таблицях міцно посідає шведська співачка Лорін із піснею “Euphoria”. На другому місці – представниця Італії Ніна Дзіллі з піснею “L’Amore Е Femmina”, на третьому – російські “Бурановські бабусі”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7386 / 1.53MB / SQL:{query_count}