“Червона рута”: запали свою зірку!

5-6 травня у Львові відбиратимуть найталановитіших виконавців на фестиваль сучасної пісні та популярної музики 

5-6 травня у Львові відбиратимуть найталановитіших виконавців на фестиваль сучасної пісні та популярної музики 

Мабуть, немає українця, який би не чув про “Червону руту” – найбільший в Україні фестиваль сучасної молодіжної музики, який відкрив світові найвідоміших українських зірок естради. Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики проводять що два роки і він має два етапи – відбірковий і фінальний. Цьогоріч до 9 грудня в Україні пройде 27 відбіркових конкурсів на ХІІІ фестиваль “Червона рута – 2013”. Львівський обласний відбірковий конкурс відбудеться 5-6 травня у палаці культури ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1). Переможці отримають право виступати у фіналі “Червоної рути” в 2013-му у Києві та гідно представити свій регіон на всеукраїнському рівні.

ДО ТЕМИ

Майже 90% відомих популярних в Україні та за її межами вітчизняних виконавців, відкрила “Червона рута”. Серед них – Руслана, Олександр Пономарьов, Ані Лорак, Сестри Тельнюк, Марія Бурмака, Віктор Павлік, Катя Chilly, Альоша, гурти “ВВ”, “Брати Гадюкіни”, “Сестра Віка”, “Скрябін”, “Тартак”, “Піккардійська терція”, “Плач Єремії”, “Танок на майдані Конго”, “Мертвий півень”, “Кому вниз”, “Брати блюзу”, “Гайдамаки” . 

Як кажуть організатори, метою конкурсу є пошук молодих обдарованих виконавців у всіх куточках України, відкриття нових імен.
З 27 відбіркових конкурсів оберуть близько 3 тис. гуртів і солістів. Спеціально для участі у конкурсах буде створено і виконано близько 6 тис. нових пісень українською мовою.
Відбіркові конкурси проводять за музичними жанрами: поп-, сучасна танцювальна, рок-, акустична, інша музика та український автентичний фольклор, який буде представлений у таких напрямках: сольний та гуртовий спів, тобто виконання українських народних пісень в автентичній давній манері співу, виконання українських народних обрядових дійств (показ календарних обрядів, звичаїв молодіжних зібрань і дозвілля), сольна та гуртова інструментальна музика, кобзарсько-лірницьке виконання – гра на традиційних інструментах в автентичній давній манері народної гри і музикування.

ДОВІДКА

Реєстрація учасників на львівський обласний відбірковий конкурс розпочнеться о 09.00 у Палаці культури ім. Г. Хоткевича,  початок прослуховування – 10.00. Перепустка учасника на фестиваль –  три пісні українською мовою і жодних вступних внесків. 

Конкурс у жанрах:

5 травня – поп-музика, український автентичний фольклор.

6 травня – сучасна танцювальна, рок-, акустична та інша музика

Подавати заявки на участь можна до 5 травня  у Львівське обласне відділення Українського фонду культури: м. Львів, вул. Леся Курбаса, 4. Телефони для довідок:  72-98-20,  72-26-39, ел. адреса для отримання форм заявок:  cher_ruta@ukr.net 

Як повідомили “Пошті” організатори, критеріями відбору у першій жанровій групі є новизна, сучасність, оригінальне творче обличчя, індивідуальність і неповторність виконання. Що ж до фольклору, то визначальними факторами є відповідність виконуваного матеріалу традиційним зразкам справжньої автентичної народної творчості.
Фестиваль “Червона рута” єдиний в Україні некомерційний фестиваль, який підтримує виключно українських виконавців, а не зарубіжних зірок. А ще –  формує сучасну естрадну школу вітчизняної музики, дає змогу українським артистам інтегруватися у світовий культурний простір та реалізувати творчий потенціал на міжнародній арені.
Участь у конкурсі для виконавців є безкоштовною, а вхід для глядачів – вільним, що робить захід доступним для всіх зацікавлених. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7743 / 1.57MB / SQL:{query_count}