Змінити світ на краще

5 і 6 травня Театр для дітей та юнацтва репрезентує виставу "Коли у світ з'являється людина"

5 і 6 травня Театр для дітей та юнацтва репрезентує виставу "Коли у світ з'являється людина"

У Львові у Першому українському театрі для дітей та юнацтва два дні – 5 і 6 травня, о 18.00, глядачеві представлять нову виставу під назвою “Коли у світ з’являється людина”, за однойменним твором Мартіна Гекманнса.

“Готуємо свого роду ін’єкцію для сучасного українського театру. Відчуваємо потребу в живих емоціях, переживаннях, у нових сучасних формах подачі матеріалу. Ми вдячні тим людям, які допомагають нам реалізувати цей проект. Особливістю нашого театру є те, що серед акторів немає жодного професіонала чи людини, що має щось спільне з класичним театром. Усі люди різної долі і різних професій, але головне – це те, що ці люди мають величезне бажання зробити щось живе, актуальне, нове, що могло би зачепити, торкнутися людських сердець і змінити цей світ на краще”, – розповідає режисер постановки Юрій Юрченко.

Це перша постановка твору “Коли у світ з’являється людина”, робота над якою почалася після знайомства акторів і режисера з автором Мартіном Гекманнсом під час його майстер-класу у Львові. 

“Це подорож у глибини підсвідомості, де зберігаються наші прагнення і бажання. Це розмова із собою під час кризи, це реквієм цивілізації, яка йде в небуття, і гімн душі, яка прагне бути щасливою”, – кажуть творці вистави.

Йдеться про історію Бруно: народження, дитинство, пошук шляху, успіх, створення сім’ї, кризові переживання, хвороба, смерть. За ним женуться внутрішні голоси, що розповідають йому про його життя, немов воно вже проминуло. Голоси набувають форм і втручаються у справи: в образах тітки та Тіни, переодягнені у час, тіло, друга, продюсера та поліцію.

“Якщо цією виставою ми змінимо хоча б одне серце, світ стане іншим”, – додає художник-постановник Анастасія Єдрьонкіна, яка приїхала із Санкт-Петербурга, щоб взяти участь у цьому проекті. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8192 / 1.54MB / SQL:{query_count}