Світ очима гурту “ShockolaD”

Етно-джазовий колектив випустив новий альбом під назвою “World”

Етно-джазовий колектив випустив новий альбом під назвою “World”

У новому альбомі “шоколадівці” поєднали народні й авторські тексти з українським фольком, джазом, блюзом та електрон­ною музикою. Альбом містить сім композицій.

“Чому така назва? “World” – перекладається як світ. Це наш світ, наш світогляд і наше бачення світу, яке випливло у звучанні нашого нового альбому. Також це музика, в якій переплітаються мотиви з усього світу. Музика, що є способом життя, існування, відображенням душі, емоцій, розуму. Музика, яка поглинає в себе всі мотиви, звуки, які літають у повітрі. Переплетення енергій народних музик із різних континентів, світів, епох: український фольк, американський джаз, блюз, сучасна електроніка – все це можна знайти в нашому новому альбомі”, – анонсували музиканти.

ДОВІДКА

ShockolaD – один із найуспішніших українських гуртів, що працюють у жанрі world music. Музиканти регулярно виступають на різноманітних концертних майданчиках: фестивалях, великих сценах, у клубах. Музика гурту зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів, що базуються на українській свідомості музикантів. Кожен альбом гурту є різним завдяки постійним експериментам над звуками, думками, над синтезом електроніки та акустики. “Переплетення енергій народних музик з різних континентів, світів, епох: український фольк, американський джаз, блюз, сучасна електроніка – все це “ShockolaD”, – так кажуть про себе музиканти. 

За їхніми словами, диск “World” написали доволі легко та природно. “Кожен із нас вносив частину себе, свого світу, і тому твори на диску відрізняються один від одного – контрастують. Але, незважаючи на цю різницю, усі вони поєднуються в одне ціле і створюють наш світ таким, яким він є зараз”, – зазначив гурт на своєму сайті.

Цікаво, що, крім вокалістки Іванки Червінської, пісню “Мій світ” співає бас-гітарист Андрій Кохан. А кілька композицій музиканти гурту співають разом. У такий спосіб гурт “ShockolaD” закликає усіх до відродження щирої і радісної традиції колективного співу.

Не менш цікавою є обкладинка нового альбому, яка символізує  візуальне відображення свого внутрішнього світу. Презентація альбому відбудеться 1 травня на фестивалі “Флюгери Львова з Бучач”  у дворику львівської ратуші.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8153 / 1.55MB / SQL:{query_count}