Гайда на вечорниці!

Гурт “Коралі” уже втретє запрошує львів’ян на святкові забави

Гурт “Коралі” уже втретє запрошує львів’ян на святкові забави

У Львівському палаці мистецтв завтра, о 18.00, автентичний гурт “Коралі” уже втретє проведе вечорниці для мешканців міста Лева. Щомісяця музиканти проводитимуть безкоштовні концерти правдивої української пісні задля її популяризації. 

Програма заходу буде цікавою та насиченою. Організатори обіцяють великодні ігри та обряди, гаївки і танці. На квітневі вечорниці також запрошено й інші гурти автентичної музики, зокрема “Марвінок”, “Трояка ружа” та інші. Вхід на свято є вільним.

Гурт автентичної музики “Коралі” заснували у 2001-му. Мета створення – відродити та продовжити народну музичну традицію, оживити стародавні мелодії, більшість яких записані самими учасницями гурту у багатьох фольклорно-етнографічних експедиціях. 

У репертуарі колективу багато обрядових та необрядових народних пісень із різних етнографічних регіонів України, деякі виконуються у супроводі музичних інструментів (скрипка, телинка, бубон, дзвіночки). Під час виконанні колектив старається відтворити діалектичні особливості мови та манеру співу.

 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8551 / 1.52MB / SQL:{query_count}