Фестиваль смаколиків

З 20 до 22 квітня у Львові на подвір’ї палацу Потоцьких уперше відбудеться гастрономічний фестиваль “Львів на тарілці”.

З 20 до 22 квітня у Львові на подвір’ї палацу Потоцьких уперше відбудеться гастрономічний фестиваль “Львів на тарілці”.

Мета заходу – показати  багату ресторанну культуру міста Лева.
Задля проведення фестивалю об’єднаються представники гастрономічної галузі Львова: як місцеві виробники продуктів, так і ресторатори. Продукція, яку використовуватимуть для приготування страв на фестивалі, буде натуральною та виробленою на Львівщині, а готувати страви будуть шеф-кухарі найкращих львівських ресторанів, інформує прес-служба ЛМР.
“Галицька кухня – це не просто борщ та вареники, вона складна і ціка­ва, та не менш смачна, ніж, скажімо, французька. Тому такі фестивалі мають відроджувати та популяризувати її”, – зазначив ресторатор Марк Зар­хін. 
Розпочнеться “Львів на тарілці” гала-вечерею, на якій за одним столом зберуться понад 300 осіб – представники гастрономічної галузі, готельєри, туристичні оператори, а також місцева влада, щоб обговорити питання розвитку туристичної галузі Львова. Загалом фестиваль зможуть відвідати всі охочі. 
“Ми плануємо, що цей фестиваль стане традиційним для Львова, та саме він відкриватиме щороку новий туристичний сезон”, – каже організатор фестивалю Андрій Сидор.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9141 / 1.53MB / SQL:{query_count}