Панорама кінопрем’єр

Львів’янам покажуть шість яскравих французьких стрічок

Львів’янам покажуть шість яскравих французьких стрічок

Допрем’єрні покази французьких фільмів – саме ця подія 12 квітня відкриє цьогорічний фестиваль “Французька весна”. Тож усі, кого цікавить французька культура та країна загалом, можуть завітати 12 квітня до “Кінопалацу” (вул. Театральна, 22), де о 18.30 відбудеться офіційне відкриття “Французької весни” з традиційним пригощанням французькими вином і сиром. А ще усіх присутніх розважатиме мім.
Отож, програма допрем’єр­них показів виглядає так.

12 квітня – “Курча

з чорносливом”
Головний герой стрічки – не надто успішний 47-річний музикант, якому в молодості довелося відмовитися від великого кохання, натомість сенсом його життя стала музика. Тому зламана нелюбою дружиною скрипка стає останньою краплею, яка допомагає йому зрозуміти – життя прожите дарма, і він вирішує померти... А курча з чорносливом – це улюблена страва головного героя кінокартини. Тільки от шлях через шлунок лежить до серця не кожного чоловіка.

13 квітня – “Поліція”

Трудові будні поліцейських зі служби захисту прав неповнолітніх – це не лише утримання під вартою, арешти неповнолітніх кишенькових злодіїв, але також й обідні перерви, де вони обговорюють сімейні проблеми; спілкування між колегами та невпинні вибухи сміху в найнесподіваніші моменти... 

14 квітня – “Управління державою”

Посеред ночі міністра транспорту Бертрана Сен-Жана будить дзвінок: міський автобус потрапив в аварію. Міністр вирушає на місце події. З цього моменту починається одіссея державного чиновника у складному та ворожому світі. Швидкість, боротьба за владу, політичний хаос, економічна криза... Усе пов’язане в безперервному вихорі подій, де невідкладні справи змінюють одна одну. На які жертви готові люди? Що можуть вони витримати у країні, яка губить тих, хто їй служить?  

15 квітня –“Сфера чаклунства”

Неймовірно зворушлива історія дружби хлопчика і дівчинки, обрамлена красою живої природи. Покинутий ставок. Двоє дітей зачаровані цим диким місцем, яке потихеньку зближує їх. Вони уявляють, як цей ставок стає таємничим королівством, наповненим створіннями з їхніх сновидінь та кошмарів. Цей пізнавальний досвід змінить героїв.

16 квітня – “Мистецтво кохати” 

У стрічці розказано п’ять різних історій про любов у найрізноманітніших поєднаннях, які переплелися між собою і стали одним цілим. Усі герої фільму хочуть одного – знайти свою єдину любов і щастя... “Мистецтво кохати” – комедія, яка знайде відгук у кожному серці.

17 квітня – “Незакінчений роман”

Картина відтворює історію двох дорослих людей, які не зуміли зберегти кохання. Французька назва фільму – “Непрощені”, але прощати один одному героям нічого. Трагічність кохання двох героїв, на думку Кароль Буке, яка виконала головну роль, прихована саме в неможливості забути минуле життя, простити і покохати знову. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7287 / 1.55MB / SQL:{query_count}