У травні спудеї покажуть свої таланти

У другій декаді травня, а саме 13 та 14, у столиці відбудеться XII Всеукраїнський фестиваль мистецтв “Київська студентська весна-2012”.

У другій декаді травня, а саме 13 та 14, у столиці відбудеться XII Всеукраїнський фестиваль мистецтв “Київська студентська весна-2012”.

У ньому візьмуть участь виконавці майже з усіх регіонів України: вихованці вищих і середніх спеціальних навчальних закладів, художні колективи та солісти. А ще: хори, оркестри, театри, цирки, вокальні, хореографічні та інструментальні ансамблі, співаки, танцівники, музиканти тощо.
“Київська студентська весна” є великомасштабним мистецьким заходом, покликаним сприяти піднесенню виконавського рівня художніх колективів і солістів серед студентської молоді України, збагаченню їх репертуару зразками класичних і сучасних творів, виявляти та підтримувати обдарованих особистостей серед студентів, надавати їм можливість реалізувати власний творчий потенціал, безпосередньо залучати учасників фестивалю до світових, передусім вітчизняних, художніх цінностей, виховувати почуття патріотизму. 
Зазначимо, що “Київська студентська весна” – своєрідний творчий звіт студентів-митців. Це єдиний в Україні повноцінний всеосяжний показ художніх досягнень студентства з усіх регіонів країни. 
P. S. Заявки на участь у фестивалі приймають до 12 травня за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 22, а/с В – 393, асоціація діячів естрадного мистецтва України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8522 / 1.53MB / SQL:{query_count}