Вони чверть століття на сцені

П’ятого березня у Львівській опері в рамках ювілейного концертного туру виступить гурт “Воплі Відоплясова” 

П’ятого березня у Львівській опері в рамках ювілейного концертного туру виступить гурт “Воплі Відоплясова” 

Тур містами України, присвячений 25-річчю творчої діяльності легендарного рок-гурту. Гастрольна подорож триватиме два місяці й охопить 23 міста.

Велика музична мандрівка Україною стане логічним продовженням минулорічної серії ювілейних концертів у Росії та Білорусі. 

“Ми насправді скучили за романтикою справжнього рок-н-ролу, яку повною мірою можна відчути лише під час тривалих гастролей. Це, як подорож на кораблі, який виходить у відкрите море, і до повернення на берег з тобою на борту – лише твоя команда. До речі, цей тур буде найбільшим за всю історію ВВ, за винятком, можливо, гастрольного вояжу разом з гуртом “Les VRP” Францією та Швейцарією. Було це на початку дев’яностих – тоді за два місяці ми зіграли 46 концертів”, – зазначив фронтмен ВВ Олег Скрипка.

Музиканти повідомили, що програма туру побудована за правилом золотої середини – звучатимуть як старі улюблені пісні, так і нові композиції із майбутнього студійного альбому, роботу над яким музиканти-ювіляри обіцяють незабаром завершити. Потужні “електричні” номери чергуватимуться з романтичними піснями та баладами в камерному акустичному виконанні. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9149 / 1.53MB / SQL:{query_count}