Культурні заходи у Львові (16 –18 лютого)

Львівська обласна філармонія 
(вул. Чайковського, 7)
Концерт “Свято прем’єр” (17 лютого, 19.00)
Уперше на львівській сцені неперевершені шедеври Ернеста Блоха, Фелікса Мендельсона, Василя Каліннікова та Ніно Рота у виконанні академічного камерного оркестру “Віртуози Львова”. Диригуватиме на святковому концерті славетний Дмитро Логвін. У програмі твори Е. Блоха (Кончерто гроссо № 2), Ф. Мендельсона (Симфонія № 12), В. Каліннікова (Серенада для струнного оркестру), Н. Рота (концерт для струнного оркестру).
Вхід: 40-80 гривень.

Львівська обласна філармонія 
(вул. Чайковського, 7)
Концерт “Viva Mozart” 
(18 лютого, 18.00).
Геніальна музика великого Вольфганга Амадея Моцарта у виконанні молодіжного академічного симфонічного оркестру “INSO-Львів”, диригент – Юрій Бервецький, соло на скрипці – Назар Федюк. Упродовж вечора звучатимуть найкращі твори В.А. Моцарта.
Вхід: 40-80 гривень.

Кав’ярня-книгарня “Кабінет”  
(вул. Винниченка, 12)
Проект зустрічей з перекладачами “Третій світ”
(16 лютого, 18.00).
У “Кабінеті” триває серія літературних зустрічей. На черзі – Юрій Садловський та його книга “Дайни”. Книга об’єднує українські переклади найпоказовіших зразків латиських народних дайн. Із понад мільйонного корпусу коротеньких (переважно чотирирядкових) народних пісеньок вибрано оптимально стільки, щоб в українських читачів витворилося об’єктивне уявлення про народнопісенну творчість латиського народу. Поетичні мініатюри, складені на землях Латвії, уперше в такому обсязі стають доступними для української публіки.
Вхід вільний.
 
Арт-кав’ярня “Квартира 35” 
(вул. Вірменська, 35)
Джазовий концерт “Андрій Арнаутов Тріо” (16 лютого, 20.00).
У “ДжазКлубі.Львів” відбудеться концерт “Андрій Арнаутов Тріо”, в якому імпровізуватимуть гітарист Геннадій Мухачов, львівський піаніст Юрій Середін та відомий київський джазовий контрабасист Андрій Арнаутов.
Андрій Арнаутов – визнаний джазовий контрабасист. За кордоном його знають як Andrew Valentine. В Україні Арнаутов довгий час працює у складі “Київ Арт Ансамблю”, під керівництвом Володимира Соляника. Зараз працює над створенням альбому “Two Souls – One Voice” у співпраці з вокалісткою з Камеруну Kemme Marileine. 
Геннадій Мухачов – гітарист. Грав у тріо “A Mad Tea Party” з Г.Немировським та О. Здоровецькою, в тріо А.Арнаутова. Учасник джем-сейшенів в “Арт-клубі 44”.
Юрій Середін – піаніст, композитор. Брав участь у міжнародному конкурсі “Jazzimprovizacija” (Литва), де дістав диплом. Його вчителями в джазовій імпровізації були Джон Ескріт, Флоріан Росс і Джоел Голмс.
Вхід:  40 гривень (для членів “Jazz Club.Lviv” та етноклубу – вхід вільний).

Клуб “Picasso” (вул. Зелена, 88)
Виступ відомої трубачки Саскії Лару (16 лютого, 20.00).
Концерт найзнаменитішої трубачки Європи Саскії Лару та її квінтету “Saskia Laroo Quintet” відбудеться у рамках проекту “PicassoJazzHall”.
Саскія Лару, яку американська публіка охрестила “Європейською Леді Майлс”, одна з небагатьох жінок-трубачів, яка виступає протягом останніх 30 років. Дівчина з трубою – рідкісна перлина джазової сцени. У своїй творчості вона імпровізує із численними стилями сучасної музики – “nu jazz” або “swingin’body-music”, жваве поєднання хіп-хопу, джазу, сальси, фан-регі – робить те, на що мало хто з музикантів насмілюється.
Невдовзі після початку кар’єри про цю блондинку із Нідерландів заговорили навіть на батьківщині джазу. Wynton Marsalis, Toots Thielemans, Roy Hargrove и Teddy Edwards – великі музиканти, які визнали в європейській трубачці достойного партнера по сцені.
Виступатимуть: MC Phantom (вокал, реп), Willem Smid (барабани), Warren Byrd (клавіші, вокал), Ark Ovrutski (бас). 
“Я хочу, щоб люди танцювали, коли я граю. Моя музика не для нудних музичних критиків”, – каже Саскія Лару. 
Вхід: 100 – 250 гривень. 
 
Книгарня “Є” (просп. Свободи, 7)
Презентація книжки “Українські кобзарі, бандуристи, лірники. Енциклопедичний довідник” (17 лютого, 18.00).
Богдан Жеплинський та Дарія Ковальчук – автори довідника. Книга присвячена українському кобзарству. Подані творчі біографії кобзарів, бандуристів, лірників, майстрів кобз, бандур і лір усіх часів, окремих учасників ансамблів та капел бандуристів. Наведено деякі висловлювання народних музик, які характеризують їхні погляди на мистецтво. Книга ілюстрована портретами персоналій. Розрахована на дослідників кобзарства, фольклористів, істориків, музико­знавців, педагогів та всіх зацікавлених.
Вхід вільний. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9357 / 1.58MB / SQL:{query_count}