“Jazz Bez”: найцікавіше попереду!

З першого до шостого грудня звуки джазу лунали у Львові, Луцьку, Харкові, а та­кож у Перемишлі, Жешуві, Білостоку, Любліні, Новиці, Кросно.

З першого до шостого грудня звуки джазу лунали у Львові, Луцьку, Харкові, а та­кож у Перемишлі, Жешуві, Білостоку, Любліні, Новиці, Кросно.

У другій половині музичного фестивалю до транскордонного джазового марафону приєднаються Рівне, Тернопіль, Севастополь та Івано-Франківськ. Своєю вишуканою, оригінальною та експериментальною музикою гурти стирали міждержавні кордони. У сусідній Польщі українську музику гідно представили: київський музичний колектив “Revenko Band”, сумські “Aramis” та львівські “Free Breath” і “Music Maiker”. Тепер шанувальники джазу очікують на ви­ступи дуету найдосвідченішого американського кларнетиста Бреда Террі та польського піаніста-віртуоза Йоахіма Менцеля, українсько-ізраїльського проекту “Marinita feat. Amir Perelman from New Song of Jerusalem Ensemble”, австрійсько-польського “El Greco” та інших майстрів джазу. Завершуватиме фестиваль американський зірковий проект “Tarbaby”, у якому поєдналися легендарний саксофоніст Олівер Лейк, володар “Grammy” контрабасист Ерік Ревіс, учасник “The Mingus Big Band” піаніст Оррін Еванс та напарник славетного Джейсона Морана барабанщик Нашіт Вейтс.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7923 / 1.52MB / SQL:{query_count}