Сторінки історії для дітей

Для маленьких львів’ян у понеділок, 28 листопада, у книгарні “Є” представлять збірку художніх творів про Голодомор, яка побачила світ у видавництві “Свічадо”.

Для маленьких львів’ян у понеділок, 28 листопада, у книгарні “Є” представлять збірку художніх творів про Голодомор, яка побачила світ у видавництві “Свічадо”.

Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, про книжку “Зернятко надії” розповідатимуть генеральний директор видавництва “Свічадо” Богдан Трояновський, упорядниця книжки Людмила Юрченко та ілюстратор Ольга Шингур.
Ініціаторами проекту “Зернятко надії: дітям про Голодомор” є Спілка української молоді в Україні та журнал “Крилаті”. На основі надісланих на конкурс матеріалів за допомогою педагогів і психологів-консультантів був сформований однойменний збірник художніх творів для дітей.
“Тема Голодомору є дуже складною, особливо для дітей. Вона тяжка і болюча, але водночас є дуже важливою у формуванні історичної пам’яті. Оскільки дитяча психіка особливо вразлива, важливо так висвітлювати трагічні події, аби маленькі читачі без агресивних сцен і натуралістичних подробиць могли відкривати для себе непрості сторінки нашої історії”, – зазначили організатори заходу.
У самій книжці зібрано як поетичні, так і прозові твори, які знайомлять маленького читача із подіями 1932 – 1933 років. Автори спробували підшукати зрозумілі для дітей різного віку образи, відповідні слова і жанри. Твори, вміщені в добірці, розраховані на дітей різного віку – від дошкільнят до учнів середньої школи. Книжка згодиться батькам для родинного читання і педагогам для уроків пам’яті.

ДО ТЕМИ

 

В  суботу, 26 листопада, Україна та світ вшановуватимуть пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932 – 1933 років.

У рамках громадської акції “Голодомор-геноцид’32-33. Пам’ятаємо!” передбачені всеукраїнські заходи: запалювання свічок у вікнах домівок “Запали свічку пам’яті”, поминальні заходи на центральних площах міст у всій Україні.

У Львові, біля пам’ятника 

Тарасу Шевченку, відбудеться молебень за невинно

 загиблими українцями.  Відбудуться такі заходи й у країнах, де представлена українська діаспора. 

 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8173 / 1.55MB / SQL:{query_count}