Акцент на жіночність та елегантність

На Lviv Fashion Week відбулися покази весняно-літніх колекцій відомих українських дизайнерів – Роксолани Богуцької та Оксани Мухи

На Lviv Fashion Week відбулися покази весняно-літніх колекцій відомих українських дизайнерів – Роксолани Богуцької та Оксани Мухи

Нова колекція популярного дизайнера Роксолани Богуцької весна/літо-2012 вразила своєю неймовірною жіночністю, елегантністю і ніжністю пастельних відтінків. Стиль ретро був і цього разу, тож дизайнер обрала 30-40-ві роки ХХ ст. 

Цей період Богуцька вибрала невипадково. За її словами, крій періоду 30-40-х не залишить байдужим нікого, бо  тогочасні силуети підкреслюють усю жіночу красу та вишуканість. Дизайнер розповіла, що тоді було дуже модно використовувати етнічні елементи у повсякденному вбранні. Саме цим вона й послуговувалася, створюючи нові моделі.

Колекційні сукні були багатими на вишивку різних регіонів України. “Ми знімаємо візерунки зі старих речей і накладаємо на нову тканину. У такий спосіб даємо старовинним вишивкам друге життя”, – каже модельєр. 

Дуже гарно виглядали камізельки, прикрашені буковинською вишивкою. А ще – кілька суконь, серед яких і весільна, на які нанесли рідкісні орнаменти з борщівської сорочки. Її, між іншим, вишивали шовковими нитками. Але найбільш задоволеною Богуцька залишилася від ручної роботи по шкірі, де за основу брали звичні для дизайнера етнічні мотиви. Домінантним кольором у її новій колекції є білий, адже саме світлі тони будуть модними наступного літа.

Приємно потішили й новинки дизайнера Оксани Мухи. А передусім – різноманіття та оригінальність вечірніх суконь. Силуети, тканини, колористика й аксесуари – усе гармоніювало між собою, створюючи неповторність кожного образу. 

“Наш колектив вкладає усю свою любов, майстерність та енергію для створення нових напрямів у моді. Віримо, що наша праця принесе задоволення клієнтам”, – каже Оксана Муха. До речі, вона стала лауреатом першої Всеукраїнської премії у галузі весільного сервісу Ukrainian Wedding Awards 2010 – 2011 й здобула нагороду “Найкращий весільний дизайнер”.

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7942 / 1.55MB / SQL:{query_count}