Світове турне “Солодкої Дарусі”

Це вже третя велика поїздка акторів за межі країни

Це вже третя велика поїздка акторів за межі країни

Нещодавно Івано-Франківський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Івана Франка повернувся із двотижневих гастролей США. Українські актори показали виставу “Солодка Даруся” за однойменним твором відомої української письменниці Марії Матіос, яка разом із театром вирушила в турне. Спектакль показували в багатьох містах Америки, зокрема у Філадельфії, Клівленді, Чикаго, Нью-Джерсі та Нью-Йорку. 

Як стало відомо, вистава українського театру викликала неабияке зацікавлення в американської громадськості. На думку місцевих глядачів, незважаючи на молодий вік акторів театру, їм усе ж вдалося відтворити на сцені всю глибину й трагізм твору. 

Серед глядачів було чимало представників діаспори, яким події із роману “Солодка Даруся” є дуже близькими. Знаком вдячності й визнання стало те, що театральна трупа з України отримала схвальні відгуки про виставу. У США їх визнали європейським театром, який репрезентує сучасну Україну такою, яка вона є насправді. 

“Найважливішим є те, що театр 

ім. І. Франка вже здобув світову славу. Марія Матіос разом із режисером-постановником Ростиславом Держипільським міцно тримають її у долонях. Їхні два серця б’ються в унісон. Від українців Америки щодня надходять чудові відгуки, і всі єдині у своїй думці: “Це треба побачити та пережити”. Матіос та Держипільський – два серця у одній виставі”, – так написала україномовна газета в Чикаго “Час і події”. 

До речі, квитки на “Солодку Дарусю” коштували не так уже й дешево – по 45 доларів, а це дорожче, ніж на концерти Елтона Джона. 

Марія Матіос пообіцяла українцям в Америці, що згодом привезе їм із прикарпатським театром ще одну свою виставу “Нація”. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8666 / 1.53MB / SQL:{query_count}