Париж, любов та шоколад

Для львів’ян приготували справжнє французьке кіно

Для львів’ян приготували справжнє французьке кіно

“Закохані невротики” – чудова повнометражна картина, де є усе: кохання, відверті розмови, поцілунки та непідкупні емоції. Усе, як годиться для французького кінематографа. Проте фільм Жана-П’єра Амері “Закохані невротики” вражає глядача не тільки цим, але й задумом, і вдалою побудовою сюжету. Кінострічка є комічною і романтичною. 

У фільмі йдеться про двох різних і водночас дуже схожих людей. Він – власник шоколадної фабрики, який до смерті боїться жінок й усього іншого, що може потурбувати його спокійно нудне життя. 

Вона – справжній знавець шоколаду, яка при першій же хвилюючій ситуації непритомнює. Жан-Рене та Анжеліка – невротики. Вони неймовірно сором’язливі люди, їм непросто спілкуватися з людьми, зважуватися на будь-які вчинки і, зрештою, просто жити. Та доля вирішила, що вдвох їм буде значно краще, і звела їх разом – Жан-Рене запросив Анжеліку працювати на його фабриці. Але робота – це не єдине їхнє спільне захоплення. Шоколад – ось, що справді об’єднало закоханих несміливців. Це наче солодка метафора у маленькій історії про велике кохання.

Автору стрічки вдалося дуже тонко та з гумором показати, що навіть найбільш невпевнена людина у світі,може не тільки повірити у любов, а й розділити це почуття з іншими. Актори бездоганно зіграли свої ролі. Навіть сам режисер подивувався: “Мене неймовірно зворушив той факт, що мої актори, Бенуа Пульворд та Ізабель Каре, так досконало та делікатно втілили на знімальному майданчику те, що я відчуваю усе своє життя. Також усвідомлюю, що за допомогою режисерської роботи з акторами я здатний висловити власні неврози з приводу тих ситуацій, які вони грають”. Жан-П’єр Амері все життя був сором’язливим, і тому цей фільм він вважає найбільш автобіографічним із усіх своїх робіт.

“Закохані невротики” – кумедна, емоційна та дуже зворушлива стрічка. Впродовж та після перегляду якої, хочеться радіти та усміхатися. Львівські романтики та любителі шоколаду зможуть подивитися цей фільм до 2 листопада.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8174 / 1.54MB / SQL:{query_count}