Невідомий Івасюк

Родина відомого українського поета й композитора презентувала книгу спогадів “Відлуння твоїх кроків...”

Родина відомого українського поета й композитора презентувала книгу спогадів “Відлуння твоїх кроків...”

 В альбомі “Відлуння твоїх кроків...” зібрані інтерв’ю, статті, документи, згадки рідних, друзів та знайомих про композитора. У виданні є багато інформації про останні дні Володимира Івасюка, а саме про загадкове зникнення, раптову смерть та похорон. Книга проілюстрована унікальними світлинами зі сімейного архіву Івасюків, а також наданими авторами спогадів. 

Життя Володимира Івасюка й до сьогодні для широкої громадськості залишається таємницею. Та сестри Галина й Оксана Івасюк й Любомир Криса, заслужений працiвник культури України, зробили усе можливе, щоб розвіяти неправдиві міфи про життя неординарного, цікавого і надзвичайно талановитого Володимира й упорядкувати два видання. 

Перше – це біографічний альбом “Вернись із спогадів…”, яке опублікували два роки тому. У ньому читач познайомився з розумним, щирим, усміхненим, трішки скромним Володею. “Відлуння твоїх кроків” – це назва другого видання. Альбом відкриває досі не знаного композитора – люблячого сина і брата, вірного друга, уважного співрозмовника, талановитого не лише композитора, але й фотографа, художника, дизайнера. 

З книги читач дізнається, що Івасюк був добре обізнаним у медицині, філософії, історії і кіномистецтві. У виданні також подано багато інформації про останні дні митця, загадкове зникнення та раптову смерть. В альбомі “Відлуння твоїх кроків” також є інтерв’ю, документи та спогади, які публікуються уперше. 

Як стало відомо, процес пошуку інформації та цікавих фактів про талановитого поета-пісняра триває вже чимало років. “Багато чого збирали десятиліттями, а дещо брали з інтернету. Наприклад, твір дівчинки-дев’ятикласниці, яка написала дуже гарну роботу на тему “Життя Володимира Івасюка””, – поділився Любомир Криса, упорядник другого видання “Відлуння твоїх кроків”.

 “Я знав майже всіх товаришів Володі. І більшість із них безвідмовно погодилася поділитися своїми спогадами, хоча й не всі відгукнулися на моє прохання”, – поділився Любомир Криса.

ДО ТЕМИ

“Мені дуже важко читати цю книгу, ці щирі доброзичливі спогади. Одразу згадую, коли жив Володя, яка в нас була велика дружна сім’я. Не цілком задоволена цим альбомом, мені хотілося побачити більше спогадів тих людей, які знали Володимира”, – розповідає сестра композитора Галина Івасюк. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7623 / 1.55MB / SQL:{query_count}