Книжковий мегафорум

У Німеччині триває найбільша у світі виставка-ярмарок книг 

У Німеччині триває найбільша у світі виставка-ярмарок книг 

У німецькому місті Франкфурті-на-Майні до 16 жовтня триватиме виставка-ярмарок книг, куди щорічно приїжджають учасники з понад ста країн світу. Загалом цьогоріч очікують 300 тис. відвідувачів, що стане рекордом для такого заходу. Свої книги виставлятимуть близько восьми тисяч видавців. 

Головним персонажем на ярмарку став казковий острів Ісландія і його література. До Франкфурта запрошені сучасні ісландські письменники – понад 40 авторів, зокрема, майстри детективу та літературні критики, які проводитимуть зустрічі із читачами. Серед гостей – автор роману “101 Рейк’явік” Халлгрімур Хельгасон й Арнальд Індрідасон. Окрім літератури, організатори виставки значну увагу приділятимуть образотворчому мистецтву, кінематографу, музиці, а також природознавству Ісландії. За бажанням відвідувачі зможуть ознайомитися з експозицією “Кордони природи – сучасне фотомистецтво з Ісландії”. 

До слова, вхідний квиток на ярмарок коштує 15 євро, який водночас є денним квитком для користування громадським транспортом у Франкфурті.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7641 / 1.52MB / SQL:{query_count}