Колоритний живопис Сипняка

Знаний львівський художник представив близько 40 своїх останніх робіт 

Знаний львівський художник представив близько 40 своїх останніх робіт

У галереї “Леміш” презентували нову експозицію заслуженого художника України Петра Сипняка. Виставка формується із трьох основних сюжетних ліній: природа, село та місто. Загалом тематика у творчості художника не змінилася. Проте у колориті авторських картин все ж вбачаються більш цікавіші нотки та певна новизна. 

Майстер представив близько півсотні своїх робіт, створених за останній рік. До відкриття виставки ці картини не виставляли на публіку. За словами Петра Сипняка, це його перша велика виставка цього року.

Любов митця до природи відчувається у кожній картині, ба більше, у кожному мазку пензля. “Усе починається з дитинства. Те, що людина бачила, ще будучи маленькою, серед чого виростала, у дорослому віці викликає у неї приємні спогади, трепет. Тому я і малюю природу, яка завжди буде мені близькою, оскільки я ріс у селі”, – зазначає художник. 

Експозиція багата на різноманітні пейзажі – літні, зимові, весняні. Та найбільше художник полюбляє осінню пору, тож і змальовує її найчастіше. За його словами, малює те, до чого лежить душа на той час.

“Дуже сподіваюся, що ця виставка відкриє нового Сипняка. Також маю надію, що глядачеві сподобається те, що він побачить на полотнах. Усе оцінювати людям”, – каже митець.  

А ще художник поділився планами на майбутнє. Невдовзі планується  групова виставка картин у Києві, зокрема і робіт Петра Сипняка. Для мешканців столиці майстер приготував дещо інші картини.

 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8150 / 1.54MB / SQL:{query_count}